perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKME MAKİNASI

Alarm sökme makinası, mağazalarda kullanılan sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılabilmesi için kullanılmakta olan makinalardır. Alarm sökme makinası ile kullanılabilecek olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; rfid mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik ürün koruma antenleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu aslında tamamen sizin tercihinize göre değişir. Ancak tabi ki kullanacak olduğunuz mağazada ne satışı yapıldığı da bu konu için önemlidir. Çünkü her mağazada satılan farklı ürünler için farklı etiket modelleri kullanılmaktadır. Kullanılmakta olan etiketlerin iki farklı türü bulunur. Bunlar; sert plastik etiketler ve kâğıt etiketlerdir. Alarm sökme makinası ile sert plastik olan etiketler sökülür. Bu işlem oldukça basittir. Ancak bunun için öncelikle ürünün satın alınması gerekmektedir. Ürün satın alındıktan sonra mağaza kasa görevlileri tarafından alarm sökme makinası ile etiketin söküm işlemi yapılır. Alarm sökme makinasına etiketin hafifçe bastırılması, sökülmesi için yeterlidir. Alarm sökme makinası ile bu şekilde ürünlere zarar verilmesi gibi bir durum asla ve asla söz konusu bile değildir. Ancak ürünlerin üzerinden bu etiketlerin alarm sökme makinası kullanılmadan çıkarılması istenirse, işte bu durumda ürüne büyük ölçüde zarar verilecektir. Kâğıt etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket öldürücülerin kullanılması gerekmektedir. Etiket öldürücüye etiket yaklaştırıldığında, anında etiket pasif hale gelecektir. Böylece antenlerden geçerken alarm sesi duyulmayacaktır.

Alarm sökme makinası ile kullanılmakta olan iki farklı anten bulunur. Satışını gerçekleştirdiğimiz Sensitive mağaza ürün koruma antenleri; rfid mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Rfid mağaza ürün koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler ile golf mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri ve ini mağaza ürün koruma etiketleri gibi tüm etiket modelleri güvenle kullanılabilmektedir. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, iki metreye kadar çıkarılabilmektedir.

Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ise 58 khz’lik bir çalışma frekansı ile çalışan antenlerdir. Bu antenler, Dexilon teknolojisine sahiptirler. Bu sayede çevredeki elektronik gürültülerden ya da metal eşyalardan etkilenmeden çalışmasına devam edebilir. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe kâğıt etiket kullanılacaksa 120 santimetre olmakta olup eğer sert plastik etiket kullanılacaksa da 2 metreye kadar çıkarılabilecektir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kâğıt etiketler kullanılacak bunlar etiket öldürücü ile pasif hale getirilecektir. Ancak bu antenler ile sert plastik etiketler kullanılacaksa da alarm sökme makinası kullanılması gerekmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için sizde sadece firmamızdan oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Mağaza ürün koruma sistemleri ile çalıntı ürünlere harcadığınız bütçeden kurtulabileceksiniz. Satın almak için hemen 0850 811 80 00 numarasını arayabilir ve uzman satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler