perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AM ÜRÜN KORUMA ETİKETLERİ

Am ürün koruma etiketleri, akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılarak mağazalarda satılan ürünlerin hırsızlık vakalarına karşın korunmasını sağlamaktadır. Peki akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri nasıl kullanılır? Bu antenlerin kullanılabilmesi için sağ ve sol olmak üzere iki ayrı kolu vardır. Yani aslında bir çift olarak kullanılması gerekir. Etiketi üzerinde olan bir ürün ile bu çiftlerin arasından geçilmek istendiğinde, bu antenler sesli olarak alarm verecek ve kullanıcısını uyaracaktır. Böylece o an için ürünün çalınma riski tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Üstelik bu antenlerin ürünlere verdiği alarm sesi ayarlanabilmekte, hassasiyet ayarı yapılabilmektedir. Kullanımda en hassas konulardan bir tanesi, bu anten çiftlerinin arasındaki mesafedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe eğer sert plastik etiketler kullanılacaksa iki metreye kadar çıkarılabilir. Ancak kâğıt etiketleri kullanacaksanız 120 santimetre olmalıdır. Peki bu etiketler nedir ve hangi ürünler üzerinde hangi etiket kullanılır? Kâğıt am ürün koruma etiketleri, ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Özellikle market gibi yerlerde satılan ürünlerin üzerinde sıkça rastladığımız bu etiketler, akusto manyetik antenlerden geçecek olan tüm ürünlerin üzerinde güvenle kullanılabilir. Kâğıt am ürün koruma etiketleri dışında kullanılan sert plastik ürün koruma etiketleri ise ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler genellikle giysi mağazalarında kullanılarak, giysilerin üzerine takılırlar. Ürünlerin üzerinden bu etiketleri çıkarmak için ise etiket öldürücü ve etiket sökücü kullanılması gerekir. Aksi halde ürünlerin üzerindeki etiketlerin el ile sökülmesi istenmesi durumunda ürüne ciddi ölçüde zarar verilebilir.

Am ürün koruma etiketleri ve am ürün koruma antenleri dışında ürünlerin güvenliğini sağlamak için rfid mağaza ürün koruma antenleri de kullanılabilmektedir. Bu antenlerin de mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılması gerekir. Bu alanlarda yer alan antenlerin ses seviyelerini ve etiketlere vermiş oldukları hassasiyeti istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte r50 ürün koruma etiketi, sun ürün koruma etiketi, golf ürün koruma etiketi, 5x5 ürün koruma etiketi, 4x4 ürün koruma etiketi, square ürün koruma etiketi ve mini ürün koruma etiketi gibi farklı tüm etiket modelleri kullanılabilir.

Am ürün koruma antenleri, am ürün koruma etiketleri ve rfid ürün koruma sistemleri hakkında çok merak edilen bir konu, bu sistemlerin maliyetidir. Günümüzde her geçen gün kendine farklı bir alan bulan bu sistemler, sizin bütçenizi asla zorlamaz. Oldukça uygun fiyatlıdır. Zaten etiketlerin binlik halinde uygun fiyatlara satıldığını biliyorsunuzdur. Genel olarak antenlerin fiyatları da firmamız Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğu için oldukça uygun. Yani aslında ürünleri korumak için hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir sistem için siz de doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak. Vakit kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları