perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER SİSTEMİ

Bariyer sistemi otoparka giren- çıkan araçların düzenli ve güvenli geçişini sağlar. Kapatılacak yolun genişliğine göre bariyer kolunun uzunluğu 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. AVAX bariyer sistemi yoğun araba giriş ve çıkışlarına göre üretilmiştir. Dış hava koşullarından etkilenmeden sorunsuz çalışır. Bariyer sistemi; bariyer motoru, bariyer kolu, emniyet fotoseli, flaşör ve uzaktan kumandadan oluşur. Otopark bariyer sistemini isterseniz otopark ogs yahut diğer adıyla otopark hgs antenleri ve otopark etiketleri ile çalıştırabileceğiniz gibi yüz tanıma sistemi, parmak izi okuma sistemi ve kartlı geçiş sistemi ile de entegre çalıştırabilirsiniz. Bariyer sistemlerinin fiyatları, bariyer sistemi kolunun açılma süresine, kol uzunluğuna motor gücüne ve dış kasa tasarımına göre değişmektedir.

Avax bariyer sistemi, günümüzde özellikle otoparklarda, sitelerde, apartmanlarda ve iş yerlerinde kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde otoparklardan oldukça hızlı bir biçimde çıkış yapmak mümkündür. Bariyer sistemini kullanarak, ogs ve hgs olarak da çalışma sağlanabilmektedir. Bunun için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen antenlerin monte edilmesi gerekmektedir. Antenler, araçların üzerinde yer alan kâğıt ya da cam etiketlerin okunarak geçiş izni verilmesine olanak tanımaktadır. Kâğıt etiketler araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olup plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Bu etiketler otopark takip yazılımına tanıtılırken araçların plaka, ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri vb. ile kayıt edilmektedir. Etiketlere tanımlanmakta olan araç bilgileri, otoparkların geçiş kontrol paneline Tcp – Ip bağlantısı ile gönderilmektedir. Bu şekilde sistem kullanıma tamamen hazır olarak kullanılabilmektedir. Otoparktaki bariyerlere tetik verilerek, etiketi bulunan araçlar ile kolayca geçiş yapılması sağlanacaktır. Tanımlı olan etiketlere sahip olmayan misafir araçlarının ya da yabancı araçların ise geçiş yapmasına izin verilmeyecektir.

Bariyer sistemini oluşturan bariyerlerin gövdeleri elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeli olan bariyerleri, dış ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Elektrostatik boyalı olan modelleri ise dış ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kullanımları ve kurulumları da çok basit olan bu bariyerler, uzaktan kumanda ya da butonlar ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrollerinde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir tek butona basılırken, çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Avax bariyer sistemi ayrıca zaman kontrol özelliğine sahiptirler. Zaman kontrol özellikleri sayesinde bariyerler belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde bariyer kolunun kapatılması sağlanabilmektedir. Sensör kontrolleri ile de araçların geçişleri sırasında bariyerlerin kolunun altında herhangi bir araç bulunduğunda, bir kontrol ünitesi tarafından kapanmaları için tetiklenseler bile kolun aşağı yönlü hareketleri sırasında bu hareket güvenlik sensörleri tarafından engellenmektedir.

Bariyer sisteminin elektronik devresi, mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Elektronik devrelerinin üzerlerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler daima kullanıma hazır olarak bulunabilmektedir. Bu bariyerlere çevre bağlantıları da takılarak sistemi her zaman masrafsızca geliştirmek mümkündür. Bariyerlerimiz aynı zamanda opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi durumlarında akü ile 250 defaya kadar açma ve kapama yapılabilir. Perkotek Teknoloji olarak Avax bariyer sistemi, Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de bu sistemlerin fiyatları firmamızda çok uygundur. Satın almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler