perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ KONTROL SAATİ FİYATLARI

Bekçi kontrol saati fiyatları çok ideal olup bu sistemleri başta fabrikalar, depolar, toplu konut siteleri, askeri birlikler, polis merkezleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri gibi noktalarda kullanılmaları ile beraber yapısında bekçi uygulamasının yapıldığı her türlü noktada kullanılırlar. Burada amaç bekçilerin görev takibinin yapılmasıdır. Bekçilerin görevleri itibariyle görev takibi zor bir işlemdir. Özellikle genelde vardiyalı çalışma sistemleri bulunduğu düşünülürse, gece vardiyalarında bu takip neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Gece vardiyalarında genelde iş ahlakından yoksun çalışanlar tarafından gece yalnız olmaları suiistimal edilebilir ve işten kaçarak görevlerini yapmayabilirler. Bu gibi durumları ortadan kaldırmak için bekçi kontrol sistemleri gayet etkili olmaktadır. Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına özel üretilen tamamen yerli ürünlerimiz olan Guard Tour, Perguard ve GuardX modelleri ile kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatların Perkotek olarak firmamıza ait olmasıyla beraber tüm kullanıcılarımın aynı hizmete ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabittir. Kullanılacakları ortamlardaki güvenlik zafiyetleri tarafından meydana gelebilecek zararlar göz önüne alındığında bekçi kontrol saati fiyatları gayet makul şekilde sunulmaktadır. Bekçi kontrol saati fiyatları, kullanılacak olan bekçi saatinin modeline göre değişiklik göstermektedir. 

Bekçi kontrol saati içerisinde bulunan devriye kalemleri tamamen portatif ürünler olmakla beraber bekçi tur sistemlerinin kurulum ve kullanımları gayet basit ürünlerdir. Alınacak kısa bir eğitimle kullanımları kolaylıkla sağlanırlar. Kurulum aşamasında ilk yapılması gereken veri transferi ve raporlamaların yapılacağı bilgisayara ilgili bekçi tur sistemine ait sürücülerin tanımlanması ve bekçi takip yazılımının yüklenmesi gerekmektedir. Sonrasında bekçilere ait tanıtım kartları ve turların yapılacağı bölgelere ait devriye noktalarının sisteme tanımlanmasından sonra ilgili bölgelere montajlarının yapılması gerekmektedir. Bu işlemler sonrasında bekçilerin dolaşmaları gereken turların saatleri ve süreleri sisteme tanımlandıktan sonra bekçi tur sistemi kullanıma hazır olacaktır. Kullanım esnasında bekçiler ile olarak kendilerine ait kartları sisteme okutmaları gerekmektedir ki devriye kalemi o esnada hangi bekçinin görevde olduğunu anlayabilsin. Sonrasında bekçiler bulundukları bölgelerdeki noktaları sırası ile dolaşarak devriye kalemini okuturlar. Okutulan tüm bu bilgiler devriye kaleminin bataryası bitse dahi uzun yıllar boyunca kalem hafızasında saklanabilir. Uygun bekçi kontrol saati fiyatlarına sahip bekçi takip yazılımından raporların alınabilmesi kalem içindeki bilgilerin yazılıma transfer edilmiş olması gerekmektedir. Bekçi kalemlerinin uzun ömürlü bataryaları sayesinde sürekli şarj edilmeleri gerekmemektedir. Tam dolum yapılmış bataryası ile kullanım yoğunluklarına göre ortalama 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanım yoğunluğunun az olduğu noktalarda ise bataryalarının 2 aya kadar dayanabildiği gözlemlenmektedir. Devriye kalemleri kullanım alanları gereği tamamen su geçirmez olup insan gücüyle oluşabilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı üretilmişlerdir. Ayrıca içlerinde bulunan darbe sensörleri ile bekçilerin tur kalemlerine zarar verip vermedikleri de kontrol edilebilir. Alınan darbeleri hafızlarında saklayarak hangi bekçide darbe aldığı yapılan raporlamalar doğrultusunda saniyesine kadar görünecektir. Böylece ilgili görevli hakkında durum ilgili savunması alınabilir. Modellere göre değişiklik gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilere görevlerinde kolaylıklar sağlamaktadır.

Bekçi kontrol saati ile ilgili doğabilecek donanımsal sorunlar halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yaptıracakları yönlendirmeler sonucunda kullanıcıların sisteme müdahale etmeleri sağlanmaktadır. Yazılımsal bir sorunda ise destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları direkt olarak yazılıma müdahale edebilirler. Böylece sorunlar anlık olarak giderilmesi hedeflenmektedir. Sorunlar bu yapılan işlemler doğrultusunda giderilememiş ise ya da kullanıcı taraflı sistemlere müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda aynı destek ekibinden alınacak randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi de sağlanabilir, gelecek ekip sistemlere müdahale ederek sorunların yerinde giderilmesini sağlayacaktır. Bekçi kontrol saati fiyatlarının uygunluğunu gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler