perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI

Bekçi takip sistemi fiyatları, çok merak edilmekte olan bir konudur. Bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları, kullanılacak olan farklı modellere göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Perguard bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları, Guard Tour bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları, guardx bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları ve Perguard LCD bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları birbirinden farklıdır. Bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları teklifi alabilmek için öncelikle yapmanız gereken, hangi sistemi kullanacağınızı belirlemektedir. Tüm bu farklı model bekçi tur sistemleri, aynı amaç doğrultusunda aynı şekilde kullanılmaktadır. Ancak sistemlerin içerisinde yer alan kalemler, modeline göre değişir.

Peki, bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemler, nasıl kullanılıyor? Bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemleri, bir bütün olarak kullanılmalıdır. Bu sistem bütünü içerisinde; bekçi takip programı, bekçi tanıtım kartı, tur kontrol noktaları, bekçi kalemi ve aktarım yuvası bulunmaktadır. Bekçi tanıtım kartı, bekçilerin tura çıkmadan önce, okutmakla yükümlü oldukları karttır. Bekçi tanıtım kartını okutmaları ile birlikte tura kimin, hangi saatte çıktığı belirlenmiş olacaktır. Bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemleri kullanmak için yapılacak olan ikinci işlem ise tur kontrol noktalarının montajlarıdır. Tur kontrol noktası, altı adettir. Bekçilerin devriye gezmesi istenilen tüm alanlara belirli aralıklar ile monte edilmesi gerekmektedir. Kontrol noktaları montajı yapılan alanların, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, noktaların frekansını bozabilmektedir. Bekçiler, ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktalarına kadar bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol kalemlerini okutmalıdırlar. Son kontrol noktasına gelinmesi ve kalemin okutulması ile birlikte de tur tamamlanmış olur. Daha sonra bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol noktası, aktarım yuvasına konur ve içerisinde yer alan devriye bilgilerinin bekçi takip programına aktarılması sağlanır. Kalem üzerinden aktarılmakta olan tüm bu devriye bilgileri, bekçi kontrol programı üzerinde raporlanabilmektedir. Bu raporlamaları dilerseniz yazıcıdan çıktı alabilir, dilerseniz programın yedekleme özelliği ile birlikte saklayabilirsiniz.

Bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerimizde kullanılmakta olan kalemlerimiz, oldukça sağlam ve kalitelidir. Suya karşı dayanıklılık gösteren bu kalemler, olumsuz tüm hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir. Üstelik bilgisayar bağlantılı bekçi devriye kalemleri, atmaktan ya da yere düşmekten de zarar görmezler. Bu sayede bekçilerin bile isteye kaleme zarar vermelerinin önüne de geçilebilmektedir.

Bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları uygunluğun sahip olan bu sistemlerimiz, günümüzde her geçen gün, güvenliği en üst düzeye çıkarabildiği ve kusursuz bir takip olanağı sunduğu için çok geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kullanımlarının basit olmasının yanı sıra fiyatlarının da uygun olması ile günümüzde sıkça sitelerde tercih ediliyor. Siz de bilgisayar bağlantılı bekçi takip sistemi fiyatları teklifi için hemen şimdi biz arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler