perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ

Suç oranları her geçen gün artan ülkemizde, bu suçların önüne geçmek için birçok farklı önlem alınıyor olsa da suçları bu şekilde engelleyebilmek mümkün olmamıştır. Bu suçlar işlenmeden önce önlem almak her zaman daha iyi bir seçenek olacaktır. Önceden önlem almak isteyen işletmeler, apartmanlar vb. alanların yetkilileri güvenlik görevlisi ve güvenlik kameralarının yanı sıra bekçi tur kontrol sistemi ile daha korunaklı alanlar elde etmektedirler. Bekçi tur kontrol sistemi sayesinde güvenlik görevlilerinin takibi oldukça kolaylaşarak, suç anında veya suç işlenmeden önce nerede olduklarını kolayca öğrenebilirsiniz. Bu sayede de güvenlik görevlinizin olaya müdahale etme şansı olup olmadığını kolaylıkla saptayabilirsiniz. Firmamız tarafından satışa sunulan bekçi tur kontrol sistemi çeşitlerimiz aşağıda listelenmiştir.

Bekçi tur kontrol sistemi; yazılım, bekçi tur kalemi, veri aktarım kablosu, şarj adaptörü, yuva ve kartlardan oluşmaktadır. Bekçiler öncelikle programa tanımlı olan kartlarını okutarak devriyeye çıkarlar. Tur atılacak yerlere konulan kontrol noktalarına vardıklarında tur kalemlerini bu noktalara okutarak, o tarih ve saatte orada olduklarının bilgisini kalemin hafızasına alırlar. Kalem aktarım cihazına konulduğunda, bu bilgileri yazılım sayesinde bilgisayar aracılığıyla raporlayarak bilgi alınabilmektedir. Oldukça basit ve kullanışlı yapıları sayesinde bekçi tur kontrol sistemine rağbet her geçen gün artmaktadır. Siz de bekçi tur kontrol sistemine sahip olmak için bizi 0850 811 80 00 numaramızdan arayabilirsiniz.

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ KALEMİ

Bekçi tur kontrol sistemi kalemi, ağır testlere tabi tutularak üretilmiştir. Yere atmaktan, düşmekten hasar görmezler. Cihazın şarjı bitmiş olsa dahi içerisinde bulunan bilgiyi 3 yıl boyunca saklayabilmektedir. Ayrıca tur kalemi son yapılan 60.000 nokta kontrolünü hafızasında saklayabilir. (Bu özellikler modellere göre değişebilmektedir) Kullanılan ortamdaki nem %100 olsa dahi çalışmasını sorunsuz olarak sürdürebilecektir. Cihazın şarjı bittiğinde veya hafızası dolduğunda ışıklı ikazlar ile kullanıcısını uyarabilir.

Yüksek kalite ve standart belgelerine sahip olan bekçi tur kontrol sistemi sayesinde özellikle gece bekçilerinizin siz uyurken kontrol noktalarında devriye gezip gezmediklerini kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Gövdesi paslanmaz çelikten ve sertleşmiş alüminyumdan oluşabilen farklı modelleri ile bekçi tur kontrol sistemi kalemi fiyatları da oldukça uygundur. Bilgi almak için uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları