perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KUMANDALI BARİYER FİYATLARI

Bariyer sistemleri, otoparklarda geçişleri kontrol altına almak amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin günümüzde kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, işletmeler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Kullanımı bu bariyerlerin çok basittir. Araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Kumanda ve buton ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Çift buton ile bariyeri kontrol etmek isterseniz, açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Tek buton ile kontrol etmek isterseniz ise butona her basışta bir sonraki komuta geçiş sağlanacaktır. Farklı butonlar ile kullanışlarına göre kumandalı bariyer fiyatları farklılık göstermez. Üstelik bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrol özellikleri sayesinde bariyerin kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilirsiniz. Tüm geçiş kontrol üniteleri ve çevre birimleri tarafından da tetiklenebildiğini unutmayın.

Avax kumandalı bariyerler, aynı zamanda sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrolü sayesinde araçların geçişleri esnasında bariyer kolunun altında araçlar durursa, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumunda bile, kolun aşağı yönlü hareketi, bariyerin güvenlik sensörü tarafından engellenmektedir. Araç geçişleri tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tırlar ve kamyonlar için de ek bir emniyet sensörü bulunmaktadır.

Bariyerlerin elektronik devre sistemleri mikro işlemci kontrollüdür. Elektronik devresinin üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler her daim kullanıma hazır olarak bekletilmektedir. Üstelik bariyerler, aynı zamanda akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü ve akü şarj ünitesi ile elektrik kesilse bile bariyerleri kullanıma devam edebilirsiniz. Akü ile kullanışlarına göre kumandalı bariyer fiyatları farklılık gösterir. Bariyerlerin kolları üzerinde bulunan reflektör ve geceleri de görülebilen kırmızı bantların üzerinde aynı zamanda “STOP” yazısı bulunmaktadır. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak da acil alarm durumlarında serbest geçiş yapılabilmesi mümkündür. Özgün bir tasarıma sahip olan bariyerler, iç ve dış ortamlarda kullanılabilecek olan farklı özellikte gövdeye sahiptirler.

Kumandalı bariyer fiyatları da en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Kumandalı bariyer fiyatları, kullanacak olduğunuz bariyerin modeline, kol uzunluğuna vb. özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda, paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Satın almak isterseniz yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizi aramak. Uygun fiyat garantisi ile siz de güvenliğin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler