perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BKS

Bks, bekçi kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Bekçi kontrol sistemleri, bilgisayar bağlantılı olarak güvenliğin gerekli olduğu alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle sitelerde oldukça sık olarak kullanımının yanı sıra plazalarda, alışveriş merkezlerinde vb. alanlarda da tercih edilebilmektedir. Bilgisayar bağlantılı bekçi güvenlik devriye tur kontrol sistemleri; bekçi tur kontrol yuva kartları, bekçi tur kontrol kalemi, tur kontrol noktası, bks kalemi ve bekçi takip yazılımından oluşmaktadır. Bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle her bekçiye özel olarak bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bekçiler tura çıkmadan önce bu kartları okutmalıdırlar. Kartları okutarak, tura çıkacaklarının haberini vermektedirler. Tanıtılan kartları tura çıkmadan önce okutarak bunun bilgisi bu şekilde verilmektedir. Bu esnada bekçi tur kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmeleri istenilen alanlara montajının yapılması gerekmektedir. Bekçiler, bks kalemini ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına kadar okutmaktadırlar. Son kontrol noktasına da bks kalemi okutulduğunda tur bu şekilde tamamlanmış olmaktadır. Monte edilen bekçi kontrol noktalarının, manyetik olmayan alanlara monte edilmesi ve etrafından herhangi bir metal olup olmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bekçi tur kontrol sistemi bu şekilde kullanıldığında, bekçilerin görev saatleri içerisinde hangi alanlarda yer aldığını 7/24 güvenle takip edebilirsiniz. Üstelik bks kalemleri okuma yaptıklarında yani kontrol noktalarına tutulduklarında titreşimli olarak da uyarı vermektedirler.

Bks kalemleri, oldukça kaliteli ve sağlam olan kalemlerdir. Bu kalemler; atmaktan veya yere düşmekten asla zarar görmezler. Çünkü oldukça kalitelidirler. Dayanıklılığı ispatlanmış olup su geçirmez özelliktedirler. Su geçirmez olmaları sayesinde dış ortamlarda da güvenle kullanılabilirler. Okuma esnasında bu kalemlerin titreşimli olarak uyarı vermeleri, kullanımının çok daha basitleşmesini sağlamaktadır. Özellikle geceleri çalışmakla yükümlü olan bekçilerin takibi bu şekilde çok daha kolay bir hal almaktadır. Bks kalemleri, şarjları bitse bile içerisinde yer alan bilgileri 3 sene boyunca güvenle saklayabilmektedirler. Böylece verilerin kaybedilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Yüksek kalite belgelerine sahip olan bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri, kullanıldıkları alanlarda yaşanmakta olan vakaların azalmasını sağlamıştır. Çünkü bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri sayesinde bekçiler asla kaytaramazlar. Sürekli olarak da devriye gezdiklerinden ötürü bu vakalar oldukça azalmıştır. Bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri kullanmak için siz daha neyi bekliyorsunuz? Bu sistemleri kullanarak, siz de olası tüm tehlikeli durumların önüne geçebilirsiniz. Üstelik bks fiyatları da oldukça uygundur.

Perkotek Teknoloji A.Ş olarak Guard Tour bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri, Guardx bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri, Perguard LCD bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri ve Perguard bilgisayar bağlantılı bekçi devriye tur kontrol sistemleri satışı yapmaktayız. Tüm bu sistemlerin fiyatları ve teknik özellikleri için tek yapmanız gereken şey bizi aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler