perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

VİP TURNİKE FİYATLARI

Vip turnike sistemleri, engelli geçiş turnikesi olarak adlandırılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, engelli bireylerin geçiş yapması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Aynı zamanda serbest geçiş yapmak için de kullanılmaktadır. Vip turnike fiyatları, kullanacağınız turnikenin modeline göre değişir. Avax vip turnike fiyatları Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Türkiye distribütörü olduğumuz için oldukça uygundur. Vip turnikelerin kullanılmakta olan farklı gövdeli modelleri yer almaktadır. Bunlar paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan turnikelerdir. Paslanmaz çelik olan vip turnike sistemleri dış ortamlarda güvenle kullanılır. Bu turnikeler su geçirmez oldukları için dış ortamlarda sorunsuz olarak kullanılabilir. Elektrostatik boyalı olan turnikeler de iç ortamlarda kullanılabilmektedir.

Vip turnike sistemleri, boy turnikesi ve bel turnikesi kullanılmakta olan alanlarda mutlaka ve mutlaka kullanılmalıdır. Çünkü engelli olan bireylerin bu tarz turnikelerden geçiş yapabilmeleri mümkün değildir. Vip turnike sistemleri üzerine işaretler konularak da geçişler çok daha kontrollü bir hale getirilebilir. Turnike üzerine engelli bireyler için olduğunu belirten işaret konulabileceği gibi aynı zamanda geçiş yönünü belirten işaretler de kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin kol uzunlukları da her modelinde farklıdır. Vip turnike fiyatları, turnikenin kol uzunluğuna bakılarak da değişiklik gösterebilir. Genellikle kol uzunluğu 45 santimetre, 60 santimetre, 75 santimetre ve 90 santimetre olarak değişmektedir. Geçiş alanının genişliğine bakılarak uygun olan kol uzunluğuna sahip turnike tercih edilmektedir.

Vip turnike sistemleri, her türlü geçiş kontrol ünitesi tarafından da tetiklenebilmektedir. Bu turnikeler, diğer tüm çevre birimlerine de bağlanabilmektedir. Güvenlik sensörü bulunan vip turnike sistemleri, turnike kolunun önünde herhangi bir madde olması durumunda kontrol üniteleri tarafından, turnike tetiklense bile engellenmektedir. Vip turnike sistemleri, butonlar ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Çift buton ya da tek buton kontrolü. Çift buton kontrolünde turnikenin kolunu açma ve kapamak için iki ayrı buton yer alır. Tek buton ile kontrolde ise açma ve kapama yapmak için bir adet buton bulunmaktadır. Vip turnike sistemleri kolları belirli zaman diliminde de kapanabilmektedir. Zaman ayarı ile bu yapılabilmektedir. Vip turnike fiyatları uygunluğu ile karşılaştırıldığında bu özelliklerin ne denli kullanılışlı olduğu çok daha göz önüne çıkmaktadır.

Vip turnike fiyatları, kullanılacak olan her modelde farklı olmasının yanı sıra her zaman firmamızda çok uygundur. Vip turnike fiyatları çok merak edilse de fiyatlar hakkında net bir şey söyleyebilmek mümkün değildir. Vip turnike fiyatları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler