perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE

Turnike sistemleri, geçişlerin kontrol altında olması ve geçiş kısıtlamaları yapılabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Günümüzde birçok farklı alanda rastladığımız turnikeler, her geçen gün de daha çok rağbet görmektedir. Metro ve metrobüs istasyonları, belediyeler, plazalar, alışveriş merkezleri, hava alanları, depolar, işletmeler, okullar, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları gibi takip yapılacak her alan da dahil olmak üzere birçok farklı kullanım alanı yer almaktadır. Peki, neden turnike kullanılıyor? Bunun en büyük sebebi, kontrollü geçişlerin sağlanabilmesi. Turnike bulunmayan pek çok alanda geçişler kontrollü yapılamaz. Sürekli olarak bir karmaşa söz konusudur. Bunun ortadan kaldırılması için de kesinlikle geçiş kısıtlamalarının turnike ile sağlanması gerekmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak firmamız, Avax turnike Türkiye dağıtıcılığını yapmaktadır. Yani turnike satın almak için tam da doğru yerdesiniz. Satışını yapmakta olduğumuz Avax turnike modellerimiz, iki yıl boyunca güvencemiz altındadır. Buna istinaden aynı zamanda da on yıl boyunca size yedek parça garantisi de vermekteyiz. Üstelik turnikeler ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda, alanında oldukça uzman ve profesyonel sistem destek ekibimizden, telefonla ya da yerinde olarak destek alabilirsiniz. Bu destek hizmetimiz, sadece Türkiye değil; Kıbrıs, Balkanlar ve tüm Türki Cumhuriyetlerde de geçerlidir. Yani satmış olduğumuz turnikelerin her zaman arkasındayız ve size her zaman destek garantisi sunmaktayız.

Satışını yapmakta olduğumuz Avax turnike modellerinin, dört farklı modeli yer almaktadır. Bu modellerin tamamı aslında aynı amaç doğrultusunda kullanılmakla birlikte, kullanım şekilleri açısından farklılık göstermektedir. Satışını yaptığımız turnike modellerimiz; bel turnike, hızlı geçiş turnike, boy turnike ve engelli geçiş turnikedir.

Bel turnike, tipod turnike olarak da bildiğimiz turnikelerdir. Bu turnikelerimiz, üç kollu olarak üretilmiştir. Darbe emici sensörleri bulunmaktadır. Bel turnike kollarından hızlı bir biçimde geçildiğinde absorber, turnike kolunun sabit bir hızda turunu tamamlamasını sağlamaktadır. Bu turnike modellerimizde göbek mekanizmaları dökümden imal edildiği için de bel turnikelerimizde, zamanla kullanıma bağlı olarak kol boşlukları oluşmayacaktır. Bel turnikelerimiz; parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile de tetiklenebilmektedirler.

Hızlı geçiş turnike modellerimiz ise yoğun ve kalabalık geçişlerin yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Bu turnike modellerimiz, kol engeline sahip değildir. Yani geçiş sırasında bel turnike modellerinde olduğu gibi kolu iterek geçiş yapmanız gerekmez. Geçiş izni alındığında, kollar kendileri açılabilmektedir. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan tüm hızlı geçiş turnike modellerimiz, genellikle bu görüntüleri sayesinde, işletmelerde kendilerine yer bulmayı başarmışlardır. Bu turnike modellerimiz de yüz tanıma terminalleri, kartlı cihazlar ve parmak izi okuyucular ile tetiklenebilir.

Boy turnike modellerimiz, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnike modellerimiz genellikle stadyum, konser alanı ve ceza evleri gibi alanlarda, insan taşkınlıklarını önleyebilmek amacıyla kullanılır. Tüm turnike modellerimizde olduğu gibi boy turnike modellerinde de iç ve dış ortamlarda kullanılabilecek olan farklı gövdeli turnikeler bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan tüm turnikeler iç ortamlarda, paslanmaz çelik olan tüm turnike modelleri ise dış ortamlarda kullanılabilmektedir.

Engelli geçiş turnike modellerimiz ise adından da anlayabileceğiniz gibi engelli bireylerin geçiş yapmaları için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnike modellerimizin, turnike tercih edilecek olan her alanda kesinlikle kullanılması gerekmektedir. Çünkü engelli bireylerin diğer turnike modellerini kullanarak geçiş yapmaları mümkün değildir. Aynı zamanda bu modeller, serbest geçişlerin yapılabilmesi için de tercih edilmektedir. Daha fazlası için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler