perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÇELİK KAPI ELEKTRONİK KİLİT

Çelik kapı elektronik kilit, çelik kapılara tetik verebilmek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Çelik kapı elektronik kilit kullanılacak olan yerlerde, kapıyı açabilmek için kapınızdaki kilidin elektronik kilit ve elektrikli kilit olması şarttır. Çelik kapı elektronik kilit modellerimizde zaten tüm strike kapı kilitlerinde olduğu gibi çelik kapı elektronik kilit dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edilmiş olduğu için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Çelik kapı elektronik kilit modellerimizde enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Üstelik çelik kapı elektronik kilit ile birlikte yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izi geçiş kontrol cihazları, kartlı geçiş kontrol cihazları bir arada kullanılarak, kapılara bu cihazlar ile tetik verilebilmektedir. Çelik kapı elektronik kilit ile geçiş kontrol cihazlarından herhangi birisini kullandığınızda, uzaktan kumanda veya buton ile oturduğunuz yerden kapılarınızı da açabilmeniz mümkündür. Tabi ki bunun için çelik kapı elektronik kilit ve elektronik kilit kullanılması şarttır. Çelik kapı elektronik kilit ile butonları kullanarak, özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınıza kolayca tetik verebilirsiniz. Kullanımları da çok basit olup çelik kapı elektronik kilit modellerinde enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibi bulunmaktadır. Çelik kapı elektronik kilit modellerimizde tutuş gücü de beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir. Yani her türlü kapı ağırlığına uygun olan bir kilit bulunabilir. Çelik kapı elektronik kilit ile çelik kapı dışında tahta kapılara, ahşap kapılara, amerikan kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara ve pimapen kapılara da tetik verebilirsiniz.

Çelik kapı elektronik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit ise selenoid pimli bolt kapı kilitleridir. Bu kilitlerde tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişmektedir. Silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin, kapıların hareketli olan kısımlarına saplanmaları ile birlikte çalışmaktadırlar. Çelik kapı elektronik kilit dışında kullanılabilir olan bir diğer kilit de mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleridir. Mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri, cam kapılarda kullanılabilir olan kilitlerdir. Bu kilitlerin tutuş gücü 1000 kilogram, 750 kilogram, 500 kilogram, 350 kilogram, 280 kilogram, 180 kilogram ve 60 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri, cam kapıların hareketli olan kısımlarındaki aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Mıknatıslı manyetik cam kapı kilitlerine elektrik verildiğinde aparata yapışması ile birlikte siz kapıyı kırsanız bile bırakmayacaktır. Oldukça yüksek bir tutuş gücüne sahiptir. Mıknatıslı manyetik cam kapı kilitleri ile kullanılmakta olan aparatların da farklı modelleri bulunmaktadır. L aparatı, z aparatı, lz aparatı ve u aparatı bunlardandır.

Çelik kapı elektronik kilit hakkında çok merak edilen bir konu da bu kilitlerin kullanım alanları ve fiyatlarıdır. Kullanım alanları, uyumlu olan tüm kapıların bulunduğu yerler olup çelik kapı elektronik kilit fiyat oldukça uygundur. Satın almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler