perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DEDEKTÖR ÜST ARAMA

Dedektör üst arama modellerimiz, oldukça sağlam ve kalitelidir. Bu modellerin el tipi ve kapı tipi olmak üzere iki farklı modeli bulunur. El tipi dedektör üst arama modellerimiz, bir metal yaklaştırıldığında küçük metal parçalarını çok yakından, büyük olan metal parçalarını ise (silah, tabanca vb.) uzaktan dahi alarm ve ışıklı olarak uyarı vererek tespit edebilmektedir. El tipi dedektör üst arama modelimiz, 9 voltluk bir çalışma voltajına sahiptir. 22 khz’lik çalışma frekansı bulunan bu dedektör, metalleri tespit etmesi ile birlikte sesli, ışıklı ve titreşimli olarak uyarı verebilmektedir. Opsiyonel olarak şarj da edilebilen bu dedektör, yüksek seçicilik ve hassasiyeti ile çalışmasına devam etmektedir. Üstelik oldukça geniş bir tarama alanına sahiptir. Oto – frekans kilitleme özelliği bulunur. Rahat ve portatif kılıfı sayesinde güvenlik görevlilerinin çok basit bir şekilde kullanmasına olanak sunmaktadır. Metallerin tespit edilmesi ile birlikte titreşimli olarak uyarı verebilen el tipi dedektör üst arama modelleri, sağlam ve ergonomik bir tasarıma da sahiptir. Fiyat olarak çok uygun olup çok da kalitelidir.

Kapı tipi dedektör üst arama modellerimiz ise kişilerin üzerlerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları çok basit olup kurmak ve kaldırmak için sadece on dakika gibi kısa bir süre yeterli olacaktır. Kapı tipi dedektör üst arama modellerinde tarama bölgesi sayısı farklılık göstermektedir. Tarama bölgesi sayısı bir dedektörde ne kadar fazla ise metali tespit hızı da bir o kadar yüksektir. Zone bölgesi olarak da bilinen tarama bölgesi, metallerin kişilerin üzerinde hangi alanlarda yer aldığını bilebilmeyi sağlar. Metalleri tespit etmeleri ile birlikte sesli ve ışıklı olarak uyarı verirler. Üstelik hassasiyet ayarını da yapabilmek mümkündür. Böylece kemer tokası ya da madeni paralara vermiş oldukları alarmın önüne geçilebilecektir. Kapı tipi dedektör üst arama fiyatları da çok merak edilmekte olan bir konudur. Bu dedektörlerin fiyatları hakkında çok net bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak fiyatları çok uygundur.

Dedektör üst arama modellerimiz ile birlikte x ray cihazlarını birlikte kullanmak, güvenliğin çok daha üst düzeylere çıkarılmasını sağlamaktadır. Bu dedektörler, günümüzde özellikle global ve etnik terörün artış göstermesi ile birlikte çok geniş alanlarda kullanılmaya başlandı. Hava alanları ve alışveriş merkezlerinden sıkça aşina olduğumuz xray cihazlarını otellerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, fabrikalarda, belediyelerde, plazalarda ve yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulmakta olan farklı birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz. Bu cihazlar sayesinde kişilerin çanta, bavul ve poşet gibi eşyalarının içerisinde yer alan metalleri kolayca tespit edebilirsiniz. Organik ve inorganik madde ayrımı yapabilen modelleri, metallerin atom ağırlıklarına göre ekrana renkli olarak yansıtılmasını sağlamaktadır. Üstelik sadece kesici ve delici aletleri değil, bu cihazlar ile narkotik patlayıcıları da tespit edebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler