perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS CİHAZLARI

Pdks, personel devam kontrol sistemleri kısaltmasıdır. Pdks, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan bir sistemdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar yüz tanıma pdks cihazları, parmak izi pdks cihazları ve kartlı geçiş kontrol pdks cihazları. Hangi pdks cihazları ile takip işlemini gerçekleştireceğiniz tamamen kişinin kendi seçeneğine kalmış olmakla birlikte en iyi takip için tabi ki ihtiyacınıza göre farklı alternatifler sunabilmemiz için bizden de destek alabilirsiniz.

Öncelikle kartlı pdks cihazları, kart okuyarak geçiş yapma olanağı sunan cihazlardır. Bu cihazların kullanabilmek için kapı girişlerine ya da turnike üzerlerine yerleştirmeniz yeterlidir. Proximity ve mifare kartları okuyabilen kartlı pdks cihazlarına kartları beş ile on beş santimetre mesafeden okutmanız yeterlidir. Bu mesafeden kartlar anında okunarak kolayca geçiş yapılabilecektir. Kartlı pdks cihazları, aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapmanıza imkân tanımaktadır. Kayıt kapasitesi genellikle bu cihazlarda bin ile on bin kullanıcı kaydı arasında değişir. Kapılara kartlı pdks cihazları ile tetik vermek için kilitlerin de beraberinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerine montajı için ise farklı bir şeye ihtiyaç yoktur. Kartlı pdks cihazların hemen hemen tüm modelleri personel takip programı ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Pdks cihazları ile birlikte kullanılabilen personel takip programı, personellerinizi el ile takipte yaşadığınız bütün sorunları ortadan kaldırmanızı sağlıyor. Pdks cihazları uyumlu personel takip programları, personellerinizin giriş ve çıkışlarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır. Personellerin giriş ve çıkış bilgilerine bakarak ay sonları otomatik maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir. Pdks cihazları programı, elde edilecek olan tüm raporları istenilen mail adresine otomatik olarak gönderebilmenizi sağlamaktadır. Programdan alınan raporların kişi bazında ya da genel bazda listelenmesi de mümkündür. Pdks cihazları programı sayesinde personellerin izin günü, prim, avans vb. hesapları da yapılabilmektedir. Günümüzde çok geniş alanlarda kullanılan pdks cihazları programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir.

Parmak izi pdks cihazları, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Parmak izi her insanın parmağında, hatta her insanın her parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Parmak izi pdks cihazları kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınızın ne olduğunun önemi kalmaksızın parmak izi cihazlar ile kolayca geçiş yapabilirsiniz. Pek çok modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Böylece cihazın kayıt hafızası da arttırılmış olacaktır. Parmak izi pdks cihazlarında bulunan zil çaldırma özelliği sayesinde cihaz belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde zil çaldırması sağlanabilir. Bu sayede personeller de toplu olarak hareket edeceklerdir.

Yüz tanıma pdks cihazları, biyometrik tanıma sistemleri içerisinde şüphesiz ki en kullanışlı olan cihazlardır. Bu cihazların birçok modelinde aynı anda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Yüz tanıma pdks cihazları, bin ile on bin kişi arasındadır. Personel sayınız ne olursa olsun yüz tanıma pdks cihazları geçiş yapabilmek mümkündür. Yüz tanıma pdks cihazları ile parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkündür. Böylece geçiş sayıları da artış göstermektedir.

Pdks cihazları ile personel takip ederek, siz de büyük bir yükten kurtulabilir ve performanstan da tasarruf edebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden pdks cihazları satın alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları