perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağazalarda yer alan ürünlerin güvende olması gereklidir. Özellikle korunaklı olmayan mağazalarda çalıntı ve hırsızlık olayları oldukça fazladır. Kullanıcılar bu olayların farkına gün sonunda ürünleri tek tek varmaktadırlar. Bu da hırsızlık olaylarının önüne geçilmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Mağazalarda satışa sunulan ürünleri korumak için en iyi yöntem güvenlik kameraları gibi görünse de kameraların çektiği görüntüler, hırsızlık gerçekleştikten sonra izlenmektedir. Canlı canlı izlenmediği için olay anında fark etmek oldukça güçtür. Oysaki mağaza ürün koruma sistemleri; hırsızlık gerçekleştiği anda bilgi edinmenizi sağlar. Bu nedenden dolayı bu sistemler, günümüzde hemen hemen birçok mağazada kullanılmaktadır. Güvenliğin bir numarası olan mağaza koruma sistemleri ile ürünlerinizi akşamları tek tek saymanıza gerek kalmayacak ve çalınma anında fark edebileceksiniz.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ANTENLERİ

Mağaza ürün koruma antenleri, mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılırlar. Kurumları oldukça basittir. 8.2 çalışma frekansına sahip bu sistemlerin kullanımları da oldukça basittir. Ayrıca hassasiyet ayarı sayesinde de ne derece de alarm vermesini belirleyebilirsiniz. Üstelik antenin çıkardığı alarmın ses seviyesini de ayarlayabilirsiniz. Güvenlik için harika bir çözüm olan mağaza ürün koruma antenlerini sadece giysi satışı yapılan mağazalarınızda değil, aynı zamanda elektronik eşya satışı yapılan mağazalarınızda da kullanabilirsiniz. Ürünlerin üzerine takılan etiketler ile ürün güvenliğini maksimum düzeye çıkaran ürün koruma antenlerinin gövdesini mağaza dekoruna göre seçebileceğiniz gibi isterseniz, reklam tabelası olarak da kullanabilirsiniz.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ALARM ETİKETLERİ

Mağaza ürün koruma alarm etiketleri, 8,2 mhz radyo frekansı ile çalışırlar. Kâğıt ve plastik olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kâğıt etiketlerin üzerinde sahte bir barkod bulunur. Bu sahte barkod pasif hale getirilmeden ürün koruma anteninden geçiş imkânsızdır. Ürün koruma anteni alarm verir. Plastik etiket ise ürünlerin üzerine iğneleri ile takılmaktadır. Plastik etiketler, ürünlerin üzerine takılırlar. Koruma anteninden geçerken eğer etiket çıkarılmamışsa anten alarm verir. Bu şekilde kullanıcısını uyararak hırsızlık olayları engellenmiş olacaktır.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ALARM ETİKET SÖKÜCÜ

Ürün koruma alarm etiket sökücüler, mıknatıslı bir yapıya sahiptir. Mıknatıslı yapısı ile ürüne zarar vermeden plastik etiketlerin çıkarılması için kullanılırlar. Etiket öldürücü ise kâğıt etiketlerin çıkarılması için kullanılırlar. Kâğıt etiketler eğer pasif hale getirilmezse, ürün koruma antenleri sesli olarak alarm verirler.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları