perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ÖĞRENCİ GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ

Öğrenci geçiş kontrol sistemi, geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. İlkokul, ortaokul, liseler, üniversiteler veya yurtlarda tercih edilmektedir. Öğrenci geçiş kontrol sistemi, üç ana elemandan oluşmaktadır. Bunlar; turnikeler, pdks cihazları ve öğrenci geçiş kontrol sistemi programıdır. Öğrenci geçiş kontrol sistemi programı, tüm Windows işletim sistemleri ile birlikte kullanılmaktadır. Bu programın kullanımı ve kurulumu çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilmektedir. Basit olan ara yüzü sayesinde hiçbir kullanıcı zorlanmayacaktır. Dershanelerde de sıkça kullanılabilmektedirler.

Öğrenci geçiş kontrol sisteminde bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri tercih edilmektedir. Bel turnikeleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu yüzden de bu ismi almışlardır. Aynı zamanda tripod turnike olarak da bilinen bel öğrenci geçiş kontrol sistemi turnikesi, üç kolludur. Bu turnikelerin iki farklı gövde özelliği bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. Elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda tercih edilmektedir. Bu turnikelerin kollarından hızlı bir biçimde geçtiğinizde, bu turnikelerde bulunan absorber, turnikenin sabit bir hızda turunu tamamlamasını sağlamaktadır. Bu turnikelerin göbek mekanizması dökümden imal edilmiş olup kullanıma bağlı olarak zamanla kollarda boşluk oluşmayacaktır. Ayrıca tripod öğrenci geçiş kontrol sistemi turnikeleri, tüm pdks cihazlar ile uyumlu kullanılabilir.

Hızlı geçiş öğrenci geçiş kontrol sistemi turnikeleri, yoğun kullanımların ve estetiğin gerekli olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bu turnikeler, double ve single olmak üzere iki farklı modele sahiptir. Kanatları camdan ya da plexyden imal edilmektedir. Hızlı geçiş öğrenci geçiş kontrol sistemi turnikelerinin de elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olan modelleri bulunmaktadır. Bu turnikelerin üzerine parmak izi öğrenci geçiş kontrol sistemi cihazları, yüz tanıma öğrenci geçiş kontrol sistemi cihazları ve kartlı öğrenci geçiş kontrol sistemi cihazları monte edilebilmektedir. Ayrıca butonlar ile de kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.

Yüz tanıma öğrenci geçiş kontrol sistemi cihazları, kişilerin yüzlerini okuyarak geçiş imkânı sunar. Bu cihazlara tanıtılacak olan yüz sayısı, her modelde değişmektedir. Ancak pek çok modelde aynı zamanda parmak izi, kart ve şifre ile de geçiş yapabilme olanağı bulunduğu için kayıt kapasiteleri artış göstermektedir. Bu cihazların kullanımları da çok kolaydır. Parmak izi öğrenci geçiş kontrol sistemi cihazları ise kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izini kullanarak geçiş yapmalarını sağlamaktadır. Bu cihazlara kart ve şifre de tanımlanabilir. Zil çaldırma veya Türkçe geri bildirim gibi farklı özellikleri bulunmaktadır. Kartlı öğrenci geçiş kontrol sistemi cihazları da kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartlar, mifare ya da proximity kartlardır. Hangi kartın kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişmektedir. Siz de öğrenci geçiş kontrol sistemi hakkında çok daha fazlası için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler