perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA ANTENİ

Mağazalarda satışta olan ürünleri korumak için kullanılan mağaza ürün koruma anteni, çalıntı riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Mağaza ürün koruma anteni kullanılmadan önce ürünlerin takip edilmesi, kameralar ve el sayımı ile yapılıyordu. Ürünler sayılmadan hangi ürünün çalındığı bilinmediği için kesinlikle sayım yapılması gerekliliği, ek olarak bir iş yüküne sebep oluyordu. İşte bunun ortadan kaldırılması için mağaza ürün koruma anteni kullanılmaya başlandı. Aksi halde çalıntı ürünlere ödenen fiyatlar, çok yüksek meblağlar oluşturuyor ve hatta işletmeleri iflasın eşiğine sürüklüyordu. Mağaza ürün koruma anteni kullanılması ile birlikte ürünlere, çalınma riski bulunduğu anda alarm ile tepki verildiği için anında tespit edilebiliyordu.

Mağaza ürün koruma antenin, ürün etiketleri ve etiket sökücü / etiket öldürücü ile birlikte uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan etiketler, sert plastik etiketler olabileceği gibi kâğıt etiketler de olabilmektedir. Sert plastik etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılırlar. Genellikle giysi mağazalarında sert plastik etiketlere rastlamaktayız. Bu etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket sökücülerin kullanılması gerekmektedir. Etiket sökücü mağaza kasa görevlileri tarafından kullanılmaktadır. Ürün satın alındıktan sonra ürüne zarar vermeden etiketin kolayca çıkarılması sağlanır. Kâğıt etiketler ise ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin pasif hale getirilmesi, ürün satın alındıktan sonra kasa görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede mağaza ürün koruma anteninden geçiş esnasında alarm verilmeyecektir.

Mağaza ürün koruma anteninin kullanılmakta olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni ve rf mağaza ürün koruma antenidir. Verimli ve başarılı kullanım imkânı sunan akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Bu antenin kullandığı frekans, 58 khz’dir. TX + RX ya da mono olarak çalışabilen akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni, yaklaşık olarak iki metrelik alanlara kadar tarama yapmaktadır. Bu antenlerin çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre ayarlanmalıdır. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma anteni ile sert plastik etiketler kullanılacaksa anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye çıkarılabileceği gibi eğer bu antenler ile birlikte kâğıt etiketleri kullanacaksanız da anten çiftleri arasındaki mesafenin 120 santimetre olması gerekmektedir.

Rf mağaza ürün koruma anteni ise 8.2 mhz radyo frekansı ile çalışmakta olan antenlerdir. Bu antenler çok yaygın alanlarda kullanılır. Pleksi gövdeye sahiptirler. Gövdelerini aynı zamanda reklam panosu olarak da kullanabilmek mümkündür. Rf mağaza ürün koruma anteni ile birlikte 4x4 mağaza ürün koruma anteni etiketleri, golf mağaza ürün koruma anteni etiketleri, r50 mağaza ürün koruma anteni etiketleri, round mağaza ürün koruma anteni etiketleri, square mağaza ürün koruma anteni etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma anteni etiketleri, sun mağaza ürün koruma anteni etiketleri ve mini mağaza ürün koruma anteni etiketleri kullanılabilmektedir. Siz de bu antenler ile ürünlerinizi kontrol altına almak için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler