perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA GÜVENLİK SİSTEMLERİ FİYATLARI

Ürün satışı yapılan mağazalarda olası ürün çalınmalarına karşın hırsızlık olaylarının önüne geçilmesi için uygun mağaza güvenlik sistemleri fiyatları ile antenler uygulanmaktadır. Bu konuda Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Sensitive markalı mağaza güvenlik sistemleri ile değerli kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Genel olarak mağazalar güvenlik kameraları ile korunsa da olası hırsızlık olaylarında anlık tespit için mağaza güvenlik sistemleri ile korunması zorunlu denilebilir. Çünkü kameralardan anlık tespit yapmak mümkün değildir, özellikle kullanıcı yoğunluğu fazla olan mağazalarda. Bu şekilde ek olarak kamera sistemini takip edecek görevliler bulunması gerekmedir. Oysaki mağaza kapısına kurulacak mağaza güvenlik sistemleri ile ek olarak görevlilere ihtiyaç duyulmayacaktır. Ürünlere yerleştirilen güvenlik etiketleri mağaza kapısında bulunan güvenlik antenleri aracılığı ile algılanarak mağaza görevlilerine alarm ile uyarı vereceklerdir.

Sensitive mağaza güvenlik sistemleri ilk kurulumlarda standart ayarları ile tak çalıştır mantığındadır. Etiket algılama frekans ayarlarında bir değişiklik yapılmadan etiket ile geçilmesi esnasında alarm verecek şekilde ayarlanmışlardır. Ayarlanabilir frekans özelliği ile hassasiyeti arttırılarak etiketle geçişmesinin yanı sıra etiket ile güvenlik antenlerine yaklaşıldığında dahi alarm verebilmesi sağlanabilir. Mağazada kullanılan etiketleri özelliklerine göre 1 set mağaza güvenlik sistemi için antenlerin algılama ara mesafeleri maksimum 2 metreye kadar açılabilir. Örneğin; 3 metrelik bir kapı girişi bulunan mağazada 2 set güvenlik anteni uygulanması gerekmektedir. Güvenlik antenlerinin çalışabilmesi için tek gerekli olan 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörüne enerji sağlanmasıdır. Kullanıcıların tercihlerine göre alüminyum & plastik ya da plexi ile üretilen gövdeleri ile Sensitive markasıyla sunulmaktadır. Farklı gövdeli mağaza güvenlik sistemleri fiyatları, modellerine göre değişiklik göstermektedir. 

Güvenlik etiketleri mağazada kullanılan ürünlere göre farklılık gösterebilir. Genel olarak kıyafet mağazalarında kullanılan iğneli plastik etiketler, alarmın bulunduğu etiketin karşılığı alarmı tutacak iğne ile kıyafetin üzerine takılır. Bir farklı kullanım şekli ise kıyafet gibi ürünün üzerine tutturulma imkânı yok ise ya da kıyafete zarar verilmesini önlemek için tel iğneler ile ürünün üzerine takılabilir. Örneğin gömleğin düğme deliğine takılarak ürünün üzerine ek olarak delik açılmaz. Bu kullanım şekillerinin yanı sıra plastik etiketlerden farklı olarak kâğıt etiketlerde uygulanabilir. Bunlarda genel olarak elektronik ürünler gibi ambalajlı ürünlerde kullanılmaktadır. Ambalajın üzerine ya da ambalajın için yapıştırılan kâğıt etiketler güvenlik antenleri tarafından algılanarak iptal edilmedikleri takdirde alarm çalmasını sağlarlar.

Etiketleri devre dışı bırakma şekilleri ise ikisi arasında farklılık gösterirler. Plastik etiketler ömür boyu kullanılabilirler, kâğıt etiketler ise tek kullanımlıktır. Plastik iğneli etiketleri devre dışı bırakmak için mıknatıslı sökücüler kullanılır. Bu sökücüler aracılığı ile alarmın bulunduğu etiket kısmı ile iğnenin bulunduğu etiketi tutucu kısım birbirinden ayrılarak mağaza görevlileri tarafından teslim alınır. Kâğıt etiketlerde ise durum biraz farklıdır.  Deactivator adı verilen Türkçe karşılığı etiket öldürücü olan cihazlarla kâğıt etiketler devre dışı bırakılır. Kâğıt etiketlerin içerisinde bulunan güvenlik antenlerinin algıladığı manyetik alan bu etiket öldürücüler tarafından devre dışı bırakılarak güvenlin anteninin algılamamasını sağlar. Devre dışı bırakma işleminden sonra kâğıt etiketler tekrar kullanılamaz.

Uygun mağaza güvenlik sistemleri fiyatları ile kullanacak olduğunuz antenler ile ilgili yaşanabilecek olası sorunlarda firmamıza ait deneyimli destek ekibi ile irtibata geçilerek yaptırdıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların sisteme müdahale etmeleri sağlanır. Böylelikle sorunlar anlık olarak çözülebilirler. Sistem müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda ya da yapılan müdahaleler ile sorunun giderilememesi durumunda destek ekibinden alınan randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekip uzmanlarımızın yönlendirilme seçeneği de kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Böylece kullanıcılarımız bir mağduriyet yaşamadan sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesi sağlanır. Mağaza güvenlik sistemleri fiyatları teklifi için bizi arayın. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları