perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELBİSE ALARMI SÖKME

Mağazalarda artan çalıntı ve hırsızlık olayları mağazaların güvenliğinin yetersiz olduğunun bir kanıtıdır. Elbise alarmı sökme cihazları ve mağaza ürün koruma antenleri bunlara engel niteliğindedir. Birçok mağaza sahibi ürünlerinin çalındığını mağazayı kapatırken yapılan sayımlarla fark edebilmektedirler. Bu gibi hırsızlık olaylı mağaza ürün koruma sistemleri sayesinde engellenebilmektedir. Bu sistemler, mağazanın giriş ve çıkışına yerleştirilir. Mağazada bulunan tüm ürünlerin üzerine takılan etiketler, sökülmediği takdirde mağaza ürün koruma sisteminden geçmeye çalışılırsa; sistem sesli olarak alarm verir ve mağaza yetkililerini uyarır. Bu şekilde hırsızlık vakaları da önlenebilmektedir. Mağaza ürün koruma denilince akla gelen bir diğer sistem ise kameralardır. Kamera kullanılan mağazalarda olası suçlar kameranın varlığı fark edildiği anda caydırıcı bir sebep olmuştur. Kameralarla donatılan ve mağaza ürün koruma sistemi kullanılan mağaza, maket, depo gibi alanlarda hırsızlık olayları gözle görülür derecede azalmaktadır.

Mağazalarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve buna benzer birçok alanda sıkça rastladığımız mağaza ürün koruma sistemleri, kullanılan alanlarda bulunan ürünlerin çalınmasını engellemek ve olası çalınma durumlarında kullanıcısını uyarmak için kullanılan bir sistemdir. Yoğunlaştırılmış radyo frekansı ile çalışan ve 2 metreye kadar olan alanı rahatlıkla tarayarak, çalınma vukuatlarında yüksek sesli alarm veren bu sistemlerin materyalleri alüminyum ve plastikten oluşabilmektedir. 

Elbise alarm sökme alleti etiketleri, mağazalarda bulunan elbiselerin üzerine takılan etiketlerdir. Farklı boyut ve modeldeki bu etiketler sökülmeden mağazadan çıkış yapılmak istenirse, etiketler mağaza ürün koruma sistemine bir sinyal göndererek sistemin sesli bir şekilde alarm vermesini sağlar. Bu etiketler plastik ve kâğıttan oluşabildikleri gibi aynı zamanda sağlamlıkları ile ürünlerin üzerinden alarm sökme sistemi olmadan çıkarılamamaktadırlar.

Mağaza elbise alarm etiketleri plastik ve kâğıttan oluşmaktadır. Kâğıt etiketler ürünün üzerine yapıştırılmak, plastik etiketler ise ürün üzerine takılmak için kullanılırlar. Bu etiketleri sökmek için elbise alarm sökme sistemine ihtiyaç duyulur. Kâğıt etiketleri etkisiz hale getirmek için etiket öldürücü ve plastik etiketleri sökmek için ise manyetik etiket sökücü kullanılmaktadır. Elbise alarm sökme için kullanılacak olan sistemler hakkında fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları