perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Spor Salonları İçin Turnike: Güvenli ve Hızlı Geçiş

Spor salonları için turnike sistemlerinin sıklıkla tripod olan modelleri kullanılmaktadır. Tripod turnikeler, bir diğer adıyla bel turnikesi olarak da bilinen turnikelerdir. Bu turnikelerin kurulumları ve kullanımları çok basit olmakla birlikte tüm pdks cihazlar ile kontrol edilebilmektedir. Yüz tanıma, parmak izi ya da kartlı cihazlar ile birlikte kullanılabilen spor salonları için turnikeler, spor salonlarına giriş yapacak olan üyelerin kontrolünün sağlanmasına olanak tanımaktadır. Bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda yer alan spor salonları girişlerinde ve elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda yer alan giriş alanları için kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan bel turnikeleri, üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Üç konumlu ışıklı gösterge, turnike geçiş hazır iken yeşil renkli ok yanıp sönmektedir. Geçiş sırasında ise bu yeşil renkli ok sabit olarak yanar. Geçişin yasak olduğu durumlarda ise kırmızı renkli “X” işareti yanıp sönmektedir. Yani turnikeden ne şekilde geçiş yapılacağı tamamen belirtildiği için üyelerin kullanımları çok kolay olacaktır. Spor salonları için turnikeler, acil alarm durumlarında da serbest geçiş moduna geçmektedir. Elektrik kesildiğinde de aynı durum geçerli olmaktadır. Montaj kiti sayesinde de hızlıca montaj yapılarak geçiş yapma olanağı tanımaktadır.

Spor salonları için turnike denildiğinde kullanılan bir diğer turnike de hızlı geçiş turnikeleridir. Hızlı geçiş turnikeleri, bel turnikelerinde olduğu gibi itme kuvveti ile açılmaz. Bu turnikelerden geçiş yapabilmek için siz üzerinde yer alan pdks cihaza okutma yaptığınızda kollar kendi kendine açılacaktır. Engelli bireylerin geçiş yapabilmeleri için de harika bir seçenek olmaktadır. Bu turnikelerde de paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı gövdeli olan modeller yer alır. Spor salonları için turnike ile pdks cihazları birlikte kullanmak için cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da üyelerin tanımlamaları yapılmalıdır. Bu turnikeler çok şık oldukları için her geçen gün daha çok tercih edilmekle birlikte kullanıldıkları spor salonlarına farklı bir hava katmaktadır.

Spor salonları için turnike yanı sıra bu turnikelerin üye takip programı ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Üye takip programı, üyelerin spor salonuna giriş ve çıkışlarını takip ederek, belirlenen alanlar dışında farklı alanlara giriş yapmalarını engellemenizi sağlamaktadır. Spor salonları için turnike programı ile üyelere doğum günü, kandil, bayram gibi günlerde mesaj da atılarak jest yapılabilir. Aynı zamanda üyelerin ödemelerinin hatırlatmasını da mesaj servisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Spor salonları için turnike programı tüm bilgileri doğrudan cihazdan aldığı için de tüm ayrıntıları kayıt altına alabilmenizi sağlayacaktır.

Spor salonları için turnike sistemlerinin Avax marka satışını gerçekleştirmekte olan firmamız Perkotek, en uygun fiyat garantisini size sunmaktadır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçmek! Daha fazla zaman harcamadan siz de spor salonları için turnike sistemleri kullanarak üyelerinizi kontrol altında tutabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler