perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRİKLİ KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Elektrikli kapı kilidi fiyatları, kullanacak olduğunuz elektrikli kapı kilidinin modeline göre değişiklik gösterir. Yani elektrikli kapı kilidi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün olmamaktadır. Peki, elektrikli kapı kilidi nasıl kullanılmaktadır? Elektrikli kapı kilidini kullanabilmek için bu kilitlerin kapılara monte edilmesi gerekmektedir. Kapı yapınızın ahşap, demir, metal, pvc veya kompozit vb. olmasının bu kilitleri kullanabilmek adına hiçbir önemi yoktur. Çünkü elektrikli kapı kilidi, her türlü kapı yapısına uygun olarak üretilmiştir. Elektrikli kapı kilidinin tutuş gücü de kullanılacak olan her farklı model kilitte değişir. Elektrikli kapı kilidi fiyatları, kilitlerin tutuş gücüne göre de değişiklik gösterebilmektedir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Strike elektrikli kapı kilidi fiyatları, Strike markasının Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için firmamızda oldukça uygun olmaktadır.

Elektrikli kapı kilidi fiyatları, elektrikli kapı kilidi kullanımı kadar merak edilmektedir. Elektrikli kapı kilidini, elektrikli kilit karşılıkları ile beraber kullanmak gerekmektedir. Elektrikli kapı kilidi tutuş gücü de her modelinde değişiklik göstermektedir. Tutuş gücü bu kilitlerde beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişmektedir.  Yani kapınızın ağırlığının da ne olduğu hiç önemli değildir.

Elektrikli kapı kilidi fiyatları kadar manyetik kilit fiyatları da çok merak edilmektedir. Manyetik kilit fiyatları da kullanılacak olan kilidin modeline göre değişiklik arz eder. Bu kilitlerin ise tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Bu kilitler, kapıların sabit olan kısımlarında kullanılmaktadır. Kapıların hareketli olan kısımlarında kullanılmakta olan aparatlara yapışarak kapılarda kullanılmaktadırlar. Manyetik kilitler ile birlikte kullanılacak olan aparatlar; L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olarak adlandırılmaktadır. Bu aparatlardan hangisinin kullanılacağı tamamen sizin kapınızın yapısına göre değişecektir. Manyetik kilitler kapılara yapıştıkları anda, kapıları kırsanız bile açılmasının mümkün olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Manyetik kilit fiyatları ve elektrikli kapı kilidi fiyatları teklifi için bize vakit kaybetmeden ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler