perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER SİSTEMLERİ FİYATLARI

Bariyer sistemleri, otoparklarda güvenlik sağlamak amacıyla kullanılmakta olan sistemlerdir. Günümüzde pek çok farklı otoparkta tercih edilen Avax bariyer sistemleri fiyatları, tercih etmiş olduğunuz modele göre farklılık göstermektedir. Perkotek Teknoloji olarak satışını yapmakta olduğumuz iki farklı bariyer modeli bulunmaktadır. Bunlar DZ bariyer ve MN bariyerdir. Dz bariyer sistemleri fiyatları, Mn bariyer sistemleri fiyatlarına göre daha uygundur. Yani her bütçe için, bütçeye uygun bir seçenek sunmak mümkündür. Satışa sunulmuş olan bu bariyerlerin kol uzunlukları da 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani geçiş alanınız ne kadar uzun ise ona göre bir kol uzunluğu tespit edilebilmektedir.

Hava alanları, plaza, siteler, apartmanlar, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, okullar vb. alanlarda bariyer sistemleri tercih edilebilmektedir. Bariyerlerin kullanım alanları tabi ki bununla sınırlı değildir. Farklı birçok alanda tercih edilen bariyerler, otoparklarınızı yabancı araçların girişlerine karşı korumaktadır. Üstelik bariyerleri yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile de tetikleyebilmek mümkündür. Böylece hem güvenli otoparklar hem de kontrollü geçişler aynı anda elde edilmiş olacaktır. Uzaktan kumanda ve butonlar ile de bariyerleri kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolü yapmak isterseniz, bunun için iki seçenek bulunmaktadır. İlki tek buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde bariyer koluna her basışta bir sonraki komut gerçekleştirilir. Yani bariyer kolu açık ise kapanır, kapalı ise açılmaktadır. Çift buton ile kontrol sırasında ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki buton bulunmaktadır. Butonlardan birisi bariyer kolunu açmanızı sağlarken, diğeri bariyer kolunun kapanmasını sağlamaktadır. Kullanımı butonların çok basittir. Butonların çeşidinie göre bariyer sistemleri fiyatları değişmez.

Gövdesi elektrostatik boyalı olan ve paslanmaz çelik gövdeli olan olarak iki farklı model bariyer sistemi bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı olan bariyer sistemleri, iç ortamlarda kullanım için uygundur. Paslanmaz çelik gövdeli olan bariyer sistemleri ise dış ortamlarda kullanım için uygundur. Bariyerlerin elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik oluşlarına göre bariyer sistemleri fiyatları değişmektedir. Zaman kontrol özellikleri sayesinde de bariyerin açılışından belirli bir süre sonra otomatik olarak kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca Avax bariyerler, geçiş kontrol özelliğine sahiptirler. Yani geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilmektedir. Direk bilgisayar kontrollü olabileceği gibi istenirse tek bir bilgisayar ile kontrolde 256 adet bariyer kontrol edilebilmektedir. Diğer çevre birimlerine de kolaylıkla bağlanabilir ve her türlü geçiş kontrol ünitesi tarafından da kontrol edilebilmektedir.

Bariyer sistemlerini kullanmanın en büyük getirisi şüphesiz ki; yabancı araçların geçişlerini engellemektedir. Akıllı kolları sayesinde de bariyer kolunu aşağı ve yukarı doğru hareket ettirme esnasında kolu cisim tespit edilebilmektedir. Elektronik devre sistemleri mikro işlemci kontrollüdür. Devrenin üzerinde bulunan tüm opsiyonel olan özellikleri de kontrol edebilmek mümkündür. Ayrıca bariyerlerin opsiyonel olarak akü özellikleri bulunmaktadır. Opsiyonel akü sayesinde elektrik kesintisi yaşarsanız, aküyü devreye sokarak hiç etkilenmeden bariyerin çalışmasına devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Bariyer sistemleri fiyatları dediğimiz gibi tercih edecek olduğunuz bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçmek. Neden bariyer sistemleri ile güvenli otoparklar elde etmeyesiniz ki?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler