perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS SİSTEMLERİ ANKARA

Ogs sistemleri Ankara modelleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrollü bir hal alması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Ogs sistemleri Ankara giderek önemini arttırmaktadır. Bu sistemler, günümüzde özellikle sitelerde, apartman girişlerinde ve iş yeri otoparklarında kullanılmaktadır. Giriş ve çıkışına onay verilen araçların, kontrollü bir biçimde geçiş yapmasını sağlamaktadır. Ogs sistemleri Ankara’nın bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Otopark bariyeri, pgs ve hgs anteni, otopark araç geçiş kontrol paneli, araç cam etiketleri ve araç kâğıt etiketleri bu sistemi oluşturan elemanlardır. Peki, ogs sistemleri Ankara nasıl çalışır?

Ogs sistemleri Ankara çalışabilmesi için otoparkların giriş ve çıkış alanlarına öncelikle 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilen UHF antenlerin monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan araçlara da etiket tanımlaması yapmak gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik etiket olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların plaka bilgisi, ruhsat bilgisi ve kat maliki gibi bilgileri ile detaylandırılmaktadır. Tanımlanan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilir. Sistem artık bu şekilde hazır hale gelmektedir. Tanımlı olan etikete sahip olan araçların, otoparka giriş yapması ile birlikte etiketler anten tarafından görülür. Daha sonra otopark bariyerine tetik vererek açılmasını sağlamaktadır.

Ogs sistemleri Ankara bariyerlerinden bahsedelim. Ogs sistemleri Ankara bariyerlerinin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkın giriş alanına uygun olan bir kol uzunluğu bulabilmek daima mümkün olur. Ogs sistemleri Ankara bariyerlerinin gövdeleri de elektrostatik boyalı yahut paslanmaz çelik olabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan ogs sistemleri Ankara bariyerleri, iç ortamlarda kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik olan ogs sistemleri Ankara bariyerleri ise suya karşı dayanıklılık göstermesinden dolayı dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bariyerlerin her türlü alana uygun olan farklı modelleri bulunması, kullanım alanlarının da artış göstermesini sağlamaktadır.

Ogs sistemleri Ankara hizmetimiz Ankara’nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde devam etmektedir. Ogs sistemleri Ankara hizmetimiz dışında bu sistemleri İzmir, İstanbul, Sivas, Konya, Trabzon ve Türkiye’nin 81 ilinde güvenle kullanabilirsiniz.

Ogs sistemleri Ankara hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi, bu sistemlerin fiyatlarıdır. Aslında sistemler hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan bariyer modeline göre, etiket sayısına göre vb. Özelliklere bakılarak ogs sistemleri Ankara fiyatları değişebilir. Dilerseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bize ulaşabileceğini isterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler