perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU TURNİKE SİSTEMİ

Spor salonu turnike sistemi, bir diğer adıyla üye takip turnike sistemleri çok geniş alanlarda kullanılmakta olan üye takibinin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Spor salonu, fitness center gibi alanlarda kullanılan bu sistemlerin parçalarından bahsedelim. Öncelikle olmazsa olmaz olan spor salonu üye takip programıdır. Üye takip programı, spor salonuna üye olan kişilerin giriş ve çıkılarını takip edebilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra kişilere eğer geçiş yetkileri tanımlarsanız, kaç saat bir alanda durabileceğine dair de kısıtlamalar koyabilirsiniz. Bu programda öncelikle üyelerin bilgileri parmak izi, yüz tanıma ve kartlı geçiş terminali yardımıyla alınmaktadır. Bundan sonra da alınan bu anlık bilgiler doğrudan yazılıma aktarılır. Program, veri tabanına bakarak üyenin o alana giriş yetkisinin olup olmadığını sorgulamaktadır. Eğer giriş yetkisi bulunuyor ise turnike açılacak, giriş yetkisi bulunmuyorsa turnike açılmayacaktır.

Spor salonu turnike sistemi bir diğer parçası da tercih edilecek olan pdks cihazıdır. Turnikeler ile birlikte yüz tanıma sistemi, parmak izi cihazı, kartlı geçiş kontrol terminallerinden hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz. Ancak tercih etmek istediğiniz cihazın turnikelere de tetik verebilir özellikte olması gerekmektedir. Turnikelerin üzerine monte edilen pdks cihazları, üyelerin tüm bilgilerini üye takip programı yardımıyla görebilmenizi sağlamaktadır. Kullanımı çok basit olup kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilecektir.

Spor salonu turnike sistemi, 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi… Bu turnikelerden en çok bel turnikeleri spor salonlarında tercih edilmektedir. Bel turnikelerinin diğer ismi de tripod turnikelerdir. Bu turnikeler, 3 kolludurlar ve kolları insan beli hizasına gelmektedir. Zaten isimlerini de buradan almışlardır. Şu an düşen kollu, paslanmaz çelik, çift ayaklı, duvar tipi, tek ayaklı, double, dekoratif vb. gibi farklı modelleri yer almaktadır. Bu modellerden hangisini tercih edeceğiniz tamamen ihtiyacınıza, bütçenize ve inisiyatifinize kalmıştır. Bel turnikelerinin paslanmaz çelikten ve elektrostatik boyalı olarak üretilmiş olan iki farklı gövdeli seçeneği bulunur. Eğer spor salonu girişiniz içerde ise elektrostatik boyalı turnikeleri, spor salonunuzun girişi dışarda ise paslanmaz çelik gövdeli olan modeli tercih edebilirsiniz. Spor salonu turnike sistemi, acil alarm modları sayesinde de afet, deprem, yangın vb. tüm durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Yani daha güvenli alanlar için her şey fazlasıyla düşünülmüştür.

Spor salonu turnike sistemi, çalışmalarını iki yönlü olarak devam ettirirler. Bir taraftan giriş yapılırken, diğer taraftan da geçiş yapılamaz. Ancak geçiş işleminin bitmesi beklenmelidir. Bu turnikelerdeki kol uzunlukları da tamamen turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Turnikelerin üç konumlu ışıklı göstergeleri, turnike geçişe hazırsa yeşil okun sürekli olarak yanmasını sağlar. Geçiş esnasında ise bu ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Karşı tarafta ise geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli X işareti yanmaktadır. İhtiyacınıza uygun çözümler üretilirken, istenen besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Avax spor salonu turnike sistemi Türkiye dağıtıcısı olduğumuzdan ötürü bu turnikelerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani turnike sistemi satın almadan önce bizimle irtibata geçmenizi öneririz. Yumuşak ve sessiz geçişlerin bir numarası, özgün tasarıma sahip spor salonu turnike sistemi, üstelik kolay kurulum için montaj kitine sahiptir. Ayrıca sistem iki sene boyunca ve yedek parçaları ise on sene boyunca garantilidir. Birçok kalite belgesine sahip olan spor salonu turnike sistemleri için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler