perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK DOLAP KİLİT FİYATLARI

Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan elektronik dolap kilit fiyatları, Strike kilitlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü oldukça uygun olmaktadır. Satışını yaptığımız elektronik dolap kilidi ile değerli eşyalarınız 7/24 güvende olacak. Elektronik dolap kilidi sayesinde dolabınıza koymuş olduğunuz eşyalara, dolap kilidinin şifresini bilmeyen kimsenin erişimi olmayacak ve böylece dolaba koymuş olduğunuz tüm değerli eşyalarınız her zaman güvende olacak. Peki elektronik dolap kilit fiyatları uygunluğu ile bu kilitler nerede kullanılabilmektedir? Elektronik dolap kilidi; ofislerde bulunan dolap ve ofis odalarında yer alan çekmecelerde, telefonları şarj etmek için kullanılmakta olan dolapların kabinlerinde, alışveriş merkezlerinden sıkça aşina olduğumuz emanet dolaplarında, okullarda öğrencilerin kırtasiye malzemelerini koymuş oldukları dolaplarda, saunalarda yer alan dolaplarda, spor merkezi ve fitness center gibi yerlerde bulunan soyunma odalarının dolaplarında, fabrikalarda çalışmakta olan işçilerin soyunma dolaplarında, klasörlerin saklandığı dolaplarda, çelik raf ve kitaplıklarda, etajer çekmecelerinde, silah gibi tehlikeli maddelerin saklanmış oldukları dolapların kapılarında kullanılabilmektedir.

Elektronik dolap kilit fiyatlarının oldukça uygun olduğunu biliyoruz. Peki elektronik dolap kilit yapısı nasıldır? Elektronik dolap kilitleri, dokunmatik tuşlara sahiptir. Ahşap olan ve metal olan tüm dolaplarda kullanılabilen bu dolap kilidine sabit bir şifre tanımlanabilmektedir. Eğer unutacağınızı düşünüyorsanız sabit bir şifre tanımlamak yerine her defasında kullanıcısının belirleyebileceği bir şifre belirlemek de mümkün olmaktadır. Elektronik dolap kilitleri, aynı zamanda kolay bir şekilde montaj ve kurulum yapılan kilitlerdir. 22 mm’ye kadar olan kalınlıklardaki dolaplarda güvenle kullanılabilmektedirler. Elektronik dolap kilitleri, -5 derece ve +50 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz çalışmaktadır. Çalışmasındaki ne aralığı ise %20 ile %80 arasıdır. CR 2032 pil ile çalıştığı için pil bittiğinde kolayca değiştirerek çalışmaya devam edilmektedir. Pilin gücü bitmeye yakın olan durumlarda alarm verdiği için de pil bitmeden pili değiştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik pil bitmeye yakın verilen alarmdan sonra 200 defa daha kullanım olanağı sunmaktadır. Elektronik dolap kilit fiyatları teklifi almak ya da bu kilitler hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları