perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Strike elektronik kapı kilidi fiyatları, kullanılacak olan kilitlerin modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Strike elektronik kapı kilidi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Strike elektronik kapı kilidi fiyatları, kullanılacak olan kapı kilidi modellerinin tutuş gücüne göre değişiklik göstermektedir. Strike elektronik kapı kilidi fiyatları yanı sıra bu kilitler hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi, kullanım alanları ve nasıl kullanıldığıdır. Strike elektronik kapı kilidi fiyatları uygunluğuna sahip olan elektronik kapı kilitlerimiz; yüz tanıma geçiş kontrol cihazları, parmak izli geçiş kontrol cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Elektronik kilitlerin tüm geçiş kontrol cihazları ile birlikte tetiklenebilmesi, kontrollü geçişler için harika bir seçenektir. Strike elektronik kapı kilidi fiyatları uygunluğuna sahip olan kilitlerimiz ile ahşap kapılara, tahta kapılara, Amerikan kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara ve pimapen kapılara tetik verilebilmektedir. Yani oldukça geniş kullanım alanına sahiptirler.

Strike elektronik kapı kilidi fiyatları uygunluğuna sahip olan bu kilitlerimiz ile birlikte geçiş kontrol cihazlarını kullanabilmek için kilitlerin elektronik yahut elektrikli olması da şarttır. Elektrikli kilit karşılıkları kullanılacak olan yerlerdeki kapıların sabit olan kısımlarında dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olacaktır. Strike elektronik kapı kilitlerinin dil mekanizması paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bu sayede uzun zaman boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Elektronik kapı kilitlerinin iki farklı çalışma prensibi bulunur. Enerji varken kilitli ve enerji varken kapalı olan elektronik kapı kilitleri, beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında bir tutuş gücüne sahiptir. Strike elektronik kapı kilidi fiyatları yanı sıra mıknatıslı manyetik kapı kilitleri ve selenoid bolt pimli kapı kilitleri fiyatları da oldukça uygundur.

Mıknatıslı manyetik kapı kilitleri, cam kapılara tetik vermek için kullanılmakta olan kilitlerdir. Cam kapıların hareketli olan kısımlarında da mıknatıslı manyetik kapı kilitleri aparatları kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan aparatların L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatı olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Mıknatıslı manyetik kapı kilitleri, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılır. Mıknatıslı manyetik kapı kilitleri aparatları ise cam kapıların hareketli olan kısımlarına takılmaktadır. Mıknatıslı manyetik kapı kilitlerinde tutuş gücü bin kilogram, yedi yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, üç yüz elli kilogram, iki yüz seksen kilogram ve yüz seksen kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Yani her türlü kapı yapısında, farklı ağırlıklara göre kullanılabilir olan kilit modelleri bulunmaktadır. Mıknatıslı manyetik kapı kilitleri tutuş gücü oldukça yüksek olduğu için, kilitler kapıya yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile kilidi bırakmayacaktır. Mıknatıslı manyetik kapı kilitleri fiyatları, Strike elektronik kapı kilidi fiyatları gibi çok uygundur. Selenoid bold pimli kapı kilitleri fiyatları da Strike elektronik kapı kilidi fiyatları gibi oldukça uygun olup bu kilitler, silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısımlarında kullanılmaktadırlar.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler