perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Otopark bariyer sistemleri, kullanım alanları giderek artan ve otoparklara giriş-çıkış yapan araçları kontrol altında tutmak için kullanılan sistemlerdir. Otopark bariyer sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Hava alanı, fabrikalar, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, şahsi otoparklar, plaza, holding, işletmeler gibi pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Otopark bariyer sistemleri; araç tanıma anteni, geçiş kontrol paneli, otopark takip yazılımı, bariyer ve araç tanıma etiketinden oluşmaktadır. Araçların kontrollü olarak geçiş yapabilmeleri için öncelikle araç antenlerinin ve otopark bariyerinin araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Otopark sistemi geçiş kontrol paneli de yine burada uygun bir alana monte edilmelidir. Araçların üzerine konulan araç tanıma etiketlerini gören otopark anteni, bariyer kolunun açılmasını sağlayacaktır. Araç tanıma sistemi etiketleri, sert etiket ve kâğıt etiket olarak ikiye ayrılmaktadır. Sert etiketler, araçların plakalarında kullanılmaktadır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Antenler, tanımlı olan etiketleri gördüklerinde bu bilgiyi doğrudan kontrol paneline ileterek bariyer kolunun açılmasını sağlamaktadırlar. Araç tanıma antenleri, 50 metreye kadar tanıma yapabilmektedirler. Antenleri monte etmek için yeterli bir yükseklik yoksa, anten montaj direği kullanılabilmektedir.

Bariyerlerden bahsedelim. Otopark bariyer sistemlerinin firmamız tarafından satışa sunulan modelleri, DZ ve MN bariyer olarak iki farklı gruba ayrılmaktadırlar. DZ bariyerlerin fiyatları, MN bariyerlerin fiyatlarına göre daha uygundur. Yani Perkotek ailesi olarak her bütçeyi düşünmekteyiz. Satışa sunmuş olduğumuz bariyerlerin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otopark alanınızın girişine göre bariyerlerin kol uzunluklarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Akıllı kola sahip olan bariyerler, kolları önünde herhangi bir madde durması durumunda bu maddeyi hissederek tepki verme özelliğine sahiptirler. Yani bariyer kolu altında herhangi bir madde durması durumunda bariyer kolu kapanmayarak güvenliği sağlayacaktır. Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelikten üretilmiş olan bariyerler, iç ve dış ortamlarda kullanılabilmektedirler. Elektrostatik boyalı modeller, iç ortamlar için ve paslanmaz çelik modeller ise dış ortamlar için uygundur. Ayrıca otopark bariyer sistemleri, buton ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buton ile kontrol sağlanması durumunda iki farklı yöntem bulunur. Bunlar tek buton ve çift butondur. Tek buton kontrolünde bariyer kolunun açılması ve kapanması için butona basmak yeterlidir. Her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyeri açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bu butonlar ile bariyerlerin kontrol edilebilmesi de oldukça kolaylaşacaktır. Dilerseniz buton yerine uzaktan kumanda kullanarak da bariyeri yönetebilirsiniz. Uzaktan kumandanın etkileşim alanı, 50 metredir. O mesafeye kadar olan uzaklıklardan bariyerin açılmasını veya kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Otopark bariyer sistemleri, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyeri belirli bir saate ayarlayarak o saatte açılmasını ve o saat diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak veren otopark bariyer sistemleri, personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de tetiklenebilmektedir. Yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş sistemleri ile tetiklenebilen bariyerler, ayrıca opsiyonel akü özelliğine sahiptir. Akü özellikleri sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girmektedir. Böylece akü bariyerin çalışmasına devam etmesini sağlayarak, 7/24 kapanmadan kullanım sağlanmasına olanak tanımaktadır. Bariyer sistemlerinin elektronik devreleri, mikro işlemci kontrollü olarak dizayn edilmiştir. Bu bariyerleri satın almak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Peki, otopark bariyer sitemleri fiyatları ne kadar? Otopark bariyer sistemleri fiyatları, kullanacağınız bariyer, anten, etiket sayısı, bariyerin kol uzunluğu ve modeli vs. özelliklere göre farklılık göstermektedir. Yani o yüzden fiyat almak için öncelikle ihtiyacınızın ve kullanılacak cihazların belirlenmesi gerekmektedir. Biyometrik Perkotek, Avax otopark bariyer sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olduğu için otopark bariyer sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Özellikle sitelerde güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ve sağlam otopark bariyer sistemleri için hemen bizimle iletişime geçin ve uygun fiyatlardan faydalanma fırsatı yakalayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler