perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN ÇOK KULLANILAN PARMAK İZİ

En çok kullanılan parmak izi denilince akla şüphesiz ilk olarak Magic Pass parmak izi okuma sistemleri gelmektedir. Çünkü bu cihazlar hem çok kaliteli hem de oldukça kullanışlıdır. Fiyatlarının da oldukça uygun olması sayesinde en çok kullanılan parmak izi cihazları olmuştur. Peki, bu cihazlar nasıl ve nerelerde kullanılıyor? En çok kullanılan parmak izi cihazlarının kullanım alanları oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, belediyeler, askeri alanlar, işletmeler, fabrikalar, hastaneler, okullar, spor salonları ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bu sistemlerin kullanım alanları, tüm bu alanlarda farklı takip programı ile kullanılabilir olmaları sayesinde artış göstermiştir. en çok kullanılan parmak izi cihazlarını personel takip programı ile kullanarak personel takibi, yemekhane takip programı ile kullanarak yemekhane takibi, üye takip programı ile kullanarak üye takibi, tuvalet takip programı ile kullanarak tuvalet takibi, geçiş kontrol programı ile kullanarak da geçiş kontrol takibi yapabilirsiniz. Tüm bu takip işlemleri için kullanılacak olan cihaz sayısı da birden fazla olabilir. Yani birden fazla cihazı, eğer birden fazla giriş ve çıkış alanınız varsa, bu alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Bu sayede kimlerin hangi cihazları kullanarak, hangi giriş ve çıkış alanlarında geçiş yaptığını da görebilirsiniz. Bu sayede takip işlemleriniz çok daha güvenli bir hal alacaktır.

En çok kullanılan parmak izi cihazlarının günümüzde kullanılmakta olan pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Farklı bu cihazlarda kullanıcı kayıt kapasitesi değişiklik gösterir. Genel olarak kullanıcı kayıt kapasitesi bu cihazlarda bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani kullanılacak olan alandaki kişi sayılarının aslında pek bir önemi kalmayacaktır. Zaten birçok modelinde parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri daha da artmaktadır. Üstelik bir cihaza bir kişinin on parmağını da tanımlayabilmek mümkündür. Bu sayede normalde geçiş yapılacak olan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile kolayca geçiş yapılabilecektir.

En çok kullanılan parmak izi cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Turnikelere tetik vermek için öncelikle bu cihazların turnikeler üzerine montajının yapılması gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek her kişinin parmak izi kaydının yapılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra tanımlı olan parmak izleri cihazın sensörüne okutulduğunda, turnikenin kolları iki yana açılarak, kişilerin geçişlerine izin verecektir. En çok kullanılan parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için ise bu cihazlar ile birlikte kilitleri kullanmanız gerekir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli yer alır. Bu sayede en çok kullanılan parmak izi cihazları hakkını vererek, her türlü kapınızı açmanıza imkân tanır.

en çok kullanılan parmak izi cihazları uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuluyor. Satın almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler