perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL KİLİDİ

Otel kilidi, otellerde kullanılan kartlı kapı kilitleridir. Bu kilitler oda güvenliği için kullanılmaktadır. Otel kilitlerinin en büyük avantajı kart tanımlayarak geçiş yapıldığı için kartı olmayan kimselerin odaya giriş yapamamalarıdır. Otel kilidi sayesinde otellerde yaşanan hırsızlık olayları %100 oranında engellenmiştir. Farklı kilit mekanizmaları ve farklı metaryellere sahip bu kilit sistemleri ile müşterilerinizin güvenini sağlayarak konaklamak için her zaman ilk tercih olmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca otel kildi sistemlerinde kullanılan kartlara kontör yüklenerek alışverişlerde bu kartla ödeme yapılabiliyor olması sayesinde müşterilerinize büyük kolaylık sağlayabileceksiniz.

Otel kilidi sistemleri, pil ile çalışmasını sürdürür. Pilin bitmesine son 100 geçiş kala pil düşük uyarısı vererek kullanıcısını uyarmaktadır. Pilin bitmesi gibi durumlarda mekanik anahtarı sayesinde geçiş sağlanabildiği için pilin bitiyor olması bir sorun olmayacaktır. Orijinal pil ile yirmi beş bin defaya kadar geçiş sağlanabilmektedir. 3 yıldızlı, 5 yıldızlı veya 4 yıldızlı tüm otellerde rahatlıkla kullanabileceğiniz otel kilidi sistemleri; hotellerde, butik otellerde, tatil köyü otellerinde ve rezidanslarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yaklaşık olarak 3 kilogram ağırlıkta olan otel kilidi sistemlerinde herhangi bir sorun oluşması durumunda 5 dakika içerisinde çağrı merkezimizden destek alabilmeniz mümkündür. Farklı renk ve tasarımlardaki otel kilidi sistemlerimiz kullanıldıkları tüm alanlarda şık bir görüntü oluşturacak.

OTEL KİLİDİ PROGRAMI

Otel kilidi programı, otellerde kullanılan otel kilidi sistemlerinin rezervasyon kontrolünü yapmayı sağlayan bir programdır. Bu programı kullanan rezervasyon görevlisi, konaklamak için gelen müşterisinin kartını kart kodlayıcı (card encoder) yardımıyla kodlar. Müşterilerin kalacakları süre kodlandıktan sonra müşteriye verilen kartı, kişi otel kilidi sistemine 5 ile 8 santimetre mesafeden tanıtarak geçiş sağlayabilmektedir. Otel kilit sistemleri ile birlikte kullanılan energy saver sayesinde müşteri odaya giriş sağladığında elektrik, su ve doğalgaz gibi enerji tüketim cihazlarını çalıştırır. Çıkış sağladıklarında bu cihazların energy saver ile enerji harcamasına engellenerek tasarruf gözetilmiştir. Bu sayede normalde otel müşterileri odadan çıkarken suyu, elektriği vb. açık unutsa bile otomatik olarak kapanacağı için enerji tasarrufu sağlanacaktır.

OTEL KİLİDİ AKSESUARLARI

Otel kilidi sistemlerinde kullanılan kartlar; Temic ve Mifare kartlardır. Bu kartların baskılı ya da baskısız olanları mevcuttur. Temizlikçi kartı, yönetici kartı gibi imtiyazlı kartlar da tanımlanarak tüm odaların kapılarını açan kartlar kullanmak mümkündür. Hem bu sayede acil durumlarda da avantaj elde edilecektir. Otel kilidi oldukça sağlam ve kalitelidir ki; satışa sunulmadan önce her bir otel kilidi ve mekanizması binlerce kez test edilmektedir. Böylece otel kilidini satın aldığınızda herhangi bir sorun yaşamamanız hedeflenmiştir. Kilitlerin kart okuma süresi de 0,5 saniyeden azdır. Yani kartı otel kilidine okuttuğunuzda hızlı bir biçimde kol açılabilecektir.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak kuruluşumuzdan beri Gustavo otel kilit sistemleri Türkiye ayağının distribütörlüğünü yapmaktayız. Yani Gustavo otel kilidi satın almak için doğru yerdesiniz. Uygun fiyat garantisi ile en kaliteli ve en sağlam otel kilidi sistemlerine ulaşabilirsiniz. Üstelik kilitlerin yanında kullanacağınız otel kilidi aksesuarları da sistemin bir bütünü olmasından ötürü uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Detaylı bilgi için hemen şimdi bizi arayın. Aşağıda da otel kilidi aksesuarlarımız listelemiştir, inceleyiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler