perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik Bariyerleri: Dayanıklı ve Güvenilir Koruma!

Güvenlik bariyeri, otoparkların giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve yabancı araçların geçişlerini engellemek için kullanılmaktadır. Güvenlik bariyer denilince akla ilk olarak Avax güvenlik bariyerinin gelmesinin en büyük nedeni, Avax bariyerlerin oldukça sağlam ve güvenilir olmasıdır. Kaliteli bariyerleri uygun fiyata mal etmenizi sağlayan firmamız, Avax güvenlik bariyeri Türkiye dağıtıcılığını da yapmaktadır. Yani güvenlik bariyeri fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Avax bariyerlerin satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; MN ve DZ bariyerlerdir. DZ bariyerlerin fiyatları, MN bariyer fiyatlarına göre daha uygundur. Yani bütçeniz her ne olursa olsun, uygun fiyata bir bariyer bulabilmek mümkündür.

Güvenlik bariyerinin iki farklı gövdeye sahip olan modeli bulunmaktadır. Bunlardan ilki elektrostatik boyalı gövdedir. Bu gövdeye sahip olan bariyerler, genellikle iç mekanlarda tercih edilmektedir. Diğeri ise paslanmaz çelik gövdeli bariyerlerdir. Bu bariyer, su geçirmez oldukları için dış ortamlarda kullanılmaktadır. Siteler, hava alanları, belediyeler, okullar, kamu kurum ve kuruluşları, askeriyeler, fabrikalar, alışveriş merkezleri vb. pek çok alanda güvenle tercih edilebilmektedirler.

Güvenlik bariyeri, akıllı kol özelliğine sahiptir. Akıllı kolların saçaklı olan modeli de bulunmaktadır. Akıllı kolların tam olarak ne işe yaradığından bahsedelim. Bu kolların uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanı ne kadar büyük bir uzunluğa sahipse, ona göre o kolları tercih ederek giriş yapılabilmesi sağlanmaktadır. Akıllı kollar, hareketleri esnasında bariyer kolunun altında herhangi bir cisim varsa, bunu hissederek buna tepki verebilirler. Emniyet sensörü sayesinde kolun altında bir cisim varsa, hareket engellenecektir. Ayrıca güvenlik bariyeri, buton ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birisi tek buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde bariyerin akıllı kolunu açmak için her basmada bir diğer komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Butonun birisi kolun sadece açılmasını, öteki ise sadece kapanmasını sağlar. Güvenlik bariyerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de zaman kontrollü olmasıdır. Zaman kontrolü sayesinde bariyeri belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenlik bariyerinin acil alarm modu sayesinde deprem, yangın afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Ayrıca güvenlik bariyerleri; kapı, turnike ve bariyerler ile de tetiklenebilmektedir. Opsiyonel olarak akü de kullanılabilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek kullanıma devam etmenizi sağlar. Bariyer kolları üzerinde bulunan ikaz lambası da bariyer kolunun yukarı ve aşağı hareket etmesi durumlarında kolun hareketi tamamlana dek yanıp sönmektedir. Müşterilerin isteklerine bakılarak da her türlü istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Avax güvenlik bariyeri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da Avax güvenlik bariyeri fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler