perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI TİPİ METAL ARAMA DEDEKTÖRÜ

Kapı tipi metal arama dedektörü, kişilerin geçişleri esnasında üzerlerinde yer alan metal eşyaları tespit etmek için kullanılmaktadır. Bu dedektörler farklı zone bölgeleri ile farklı sayıda noktayı baz alarak tarama yaparlar. Üzerinde silah, bıçak, tabanca gibi kesici ve delici alet bulunan hiç kimse bu dedektörleri kandırarak geçiş sağlayamaz. Bu açıdan güvenliğin olmazsa olmazı haline gelen kapı tipi metal arama dedektörlerine özellikle alışveriş merkezleri girişlerinde rastlasak da; plaza, holding vb. birçok alanda da kullanılmaktadırlar.

Firmamız SECUDA kapı tipi metal arama dedektörü Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Bugüne dek 16 farklı ülkeye de metal dedektörü satışı yapmış olup satış sonra desteği verdik. Tercih edilmemizin en büyük nedenlerinden bir tanesi ürünlerimiz oldukça kaliteli ve sağlam oluşudur. Neden siz de Secuda kapı tipi dedektörleri denemiyorsunuz?

EL TİPİ METAL ARAMA DEDEKTÖRÜ

El tipi metal üst arama dedektörleri, kapı tipi detektörlerden geçiş sağlandığı esnada güvenlik görevlisinin şüpheli bir durum sezmesi ile kullanılan veya bayanların çantalarında metal araması yapmak için kullanılan dedektörlerdir. Bu dedektörler oldukça kullanışlı olmalarının yanı sıra yüksek kaliteli aramaların vazgeçilmezidir. Büyük metal dedektörler uzaktan, küçük metal dedektörler ise çok yakından tespit edilebilmektedir. Bu dedektörler metal tespiti yaptıklarında titreşimli olarak kullanıcısını uyarmaktadır. Olası tehlikeli durumlar bu şekilde kolayca engellenebilmektedir!

X RAY CİHAZLARI

X-ray cihazları; bagaj, valiz, bavul gibi eşyaların içerisinde yer alan metal eşyaları tespit etmek için kullanılmaktadır. X-ray cihazının konveyörüne konulan bu tarz eşyalar, x-ışını ile taranmaktadırlar. Konveyörün ileri ve geri hareket ettirilebilir olması, olası şüphe duyulan anlarda tekrar tekrar kontrol etme imkânı sumaktadır. İnorganik ve organik madde ayırımı yapan farklı modellere sahip x-ray dedektörleri, uzatma silindirleri ile istenilen boyut uzunluğuna sahip olabilmektedir.

X-ray bagaj tarama dedektörleri fiyatları ise x-ray cihazının modeline göre farklılık gösterir. X-ray cihazları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Biz size uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet sözü veriyoruz. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları