perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK OTOPARK SİSTEMLERİ

Ücretli ya da ücretsiz otoparkların hızlı bir sistem ile ve bazı kontrollere dayalı olarak kendi başlarına çalışabilmeleri için otopark giriş noktalarına otomatik otopark sistemleri uygulanması gerekmektedir. Bunun için ihtiyaç duyulan sistem bulunmaktadır. İlk aşamada sadece geçiş onayı bulunan araçların geçerek, onayı bulunmayan araçların otopark giriş noktasında beklemelerini sağlayan kollu bariyer sistemidir. İkinci aşamada ise araçların sisteme tanım olup olmadıklarını kontrol ederek sisteme kayıtlı araçlar için bariyere açılma komutunu gönderecek araç tanıma sistemidir. Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı ürünlerimiz ile kullanıcılarımıza bu konularda gerekli hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca Türkiye distribütörü olmamızın da avantajı ile en uygun fiyatlar hem firmamıza aittir hem de Türkiye geneli sabit fiyatlarımız ile her kullanıcımıza aynı hizmeti sağlamaktayız.

Avax otomatik otopark sistemleri kol mesafeleri ve kol çeşitleri olarak kullanıcılarımıza farklı seçeneklerde sunulmaktadır. 3 metrelik kol mesafeleri ile DZ 3 ve MN 3 modeline ek olarak 6 metrelik kol uzunluğu ile DZ 6 ve MN 6 standart kollu bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Standart kol tipinin dışında 5 metrelik kol uzunluğu ve kolunda bulunan saçakları ile MN 5 otomatik otopark sistemleri de tercih edilebilir. MN 5 bariyerde bulunan saçaklar aracılığı ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önüne geçilmektedir. Tüm bariyer modellerinde kol mesafeleri maksimum limitlerinin altına indirgenebildiği için bariyer sisteminin kurulacağı araç geçiş noktasının dar ya da geniş bir alana sahip olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmesi de engellenmektedir. Ayrıca elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan bu gövdeler dış etkenlerden doğabilecek hasar ve yıpranmalara karşı kendilerini koruya bilmektedir.

Otomatik otopark sistemleri kurulan otoparkı, otomatik otopark sistemleri ile çalışan bir hal alabilmesi için günümüz teknolojisi ile en son seviye ürünlerimizden hızlı geçiş sistemleri ile entegre etmek yeterli olacaktır. Avax HGS sistemler ile bu problem de giderilmektedir. Otomatik otopark sistemlerinin bulunduğu noktaya kurulacak HGS anten ve panel aracılığı ile HGS sisteme tanımlanan etiketlerin algılanmasıyla otomatik otopark sistemlerinin otomatik olarak çalışması sağlanmaktadır. HGS sistemler sadece panel aracılığı ile offline moda alınarak çalışabilecekleri gibi bir bilgisayara kurulacak otopark yazılımı ile online moda alınarak da çalışabilmektedir. Online moda alındıklarında yazılıma ait olan raporlamalar, yetkilendirmeler ve anti passback gibi özelliklerin kullanılması sağlanabilir. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiklerinden etiketlerin algılanmaması gibi durumlar engellenmiştir ve kurulacakları bölgelerin dar ya da geniş bir alana sahip olmaları bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca antenler dış ortamlara uygun üretildikleri için kesinlikle su geçirmez olmaları yanı sıra bariyer sistemlerinde olduğu gibi elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleriyle dış etkenlere karşı kendilerini yıpranmalara karşı koruyabilirler.

Avax HGS sistemler ya da otomatik otopark sistemleri ile ilgili yaşanacak olası sorunlar halinde firmamıza ait deneyimli destek ekipleri ile irtibata geçilerek ilk etapta yaptıracakları yönlendirmeler ile sorunların anlık olarak çözülmeleri sağlanabilir. Sorunlar eğer yazılım kaynaklı ise destek ekibimizin uzak masaüstü bağlantıları ile kullanıcıların bilgisayarlarına bağlanarak müdahale etme seçeneği de kullanıcılara sunulmaktadır. Bu yapılan işlemler doğrultusunda ya da kullanıcı taraflı sisteme müdahale edecek bir yetkili olamaması durumunda ise destek ekibinden alınan randevular ile kullanıcılarımıza teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi de yapılabilmektedir. Böylece kullanıcılarımız bir mağduriyet yaşamadan sorunları giderilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler