perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK TUR KALEMİ

Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, güvenlik görevlilerinin takip edilmesi için kullanılmakta olan kalemlerdir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, bir sistem içerisinde kullanılır. Bu sayede bekçilerin 7/24 takip edilmesine olanak sunar. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi sayesinde özellikle geceleri görevli olan bekçilerin, görev alanlarında yer alıp almadığını kolayca tespit edebilirsiniz. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi oldukça sağlam ve kalitelidir. Bu kalemler, okuma yaptıklarında titreşimli olarak uyarı verirler. Bu sayede okuma yaptıkları da anlaşılacaktır. Günümüzde özellikle sitelerde bekçilerin geceleri takip edilmesi için tercih edilen bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Siteler dışında alışveriş merkezlerinde, apartmanlarda da kullanılan bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, çok ağır testlerden geçirilir. Bu sayede tüm sert durumlara karşın güçlü olabilmektedir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, suya karşı dayanıklı olduğu için de dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Olumsuz tüm hava koşullarına karşın dış ortamlarda kullanılabilir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi modelleri firmamız tarafından 4 adet olarak satışa sunulmuştur. Bunlar; perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, perguard lcd bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi, guard tour bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi ve guardx bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemidir. Hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da kullanım şekli tamamında aynıdır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi sistemlerinde güvenlik kalemi, kontrol noktaları, bekçi takip programı, bekçi tanıtım kartı bir arada kullanılmalıdır. Sistemleri aktif olarak kullanabilmek için öncelikle kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara monte edilmesi gerekir. Bu alanların, manyetik alanlar dışında olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü manyetik alanlar, kontrol noktalarından alınan sinyallerin bozulmasına sebebiyet verebilmektedir. Bekçiler, tura çıkmadan önce bekçi tanıtım kartlarını sisteme okutmalıdırlar. Kartlarını okutmaları ile birlikte kimin, hangi saatte tura çıktığı anlaşılmaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemini sırasıyla ilk kontrol noktasından son kontrol noktasına kadar okutarak, tur bu şekilde tamamlanır. Daha sonra bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi modeline göre kalem aktarım yuvasına konur ya da kablo ile bağlantısı yapılır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi içerisinde yer alan bütün bilgiler, bekçi takip programına aktarılacaktır. Program, alınan bütün bu bilgileri rapor halinde saklar. Alınan bu raporları dilerseniz bilgisayar çıktısı olarak alabilir, dilerseniz bekçi takip programının yedekleme özelliği sayesinde yedeklerde saklayabilirsiniz.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi sistemleri hakkında çok merak edilen bir konu da bu sistemlerin fiyatlarıdır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik tur kalemi sistemleri fiyatları, farklı modeller için değişeceği için en net fiyat bilgisini almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları