perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SUPER SCANNER EL DEDEKTÖRÜ

Super Scanner el dedektörü, güvenliğin sağlanması için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, geçiş yapılacak olan alanlarda, bireylerin üzerinde yer alan metalleri anında tespit edebilmek için harika bir seçenektir. Super Scanner el dedektörü, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında, metalleri tespit etmek çok daha basittir. Kullanımı çok kolay olan Super Scanner el dedektörü, kapı dedektörlerinden geçiş yapan kişilerden tekrardan şüphelenilmesi gibi durumlarda, kişilerin üzerini ince aramalar yapabilmeyi sağlamaktadır. Super Scanner el dedektörü, 9 voltluk bir çalışma voltajına sahiptir. Aynı zamanda 22 khz’lik bir çalışma frekansı bulunmaktadır. Metal tespitini çok basit bir hale getiren Super Scanner el dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçiciliğe sahiptir. Opsiyonel olarak da şarj edilebilmektedir.

Super Scanner el dedektörü, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, plazalarda, holdinglerde, işletmelerde, otellerde ve buna benzer pek çok farklı alanda kullanılabilen bu dedektörler, metalleri tespit etmek için harika bir seçenektir. Günümüzde özellikle metro ve metrobüs istasyonlarında çok sık olarak kullanılıyorlar. Bunun yanı sıra aynı zamanda ülkemizde yapılan sınavlarda, kişilerin üzerini aramak için de kullanılmaktadırlar. Sayarak kullanım alanlarını bitiremeyeceğimiz Super Scanner el dedektörü, çantaların içerisini açmadan, çanta içerisinde metal eşya olup olmadığının bilgisini vermektedir.

Super Scanner el dedektörü, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Küçük olan metalleri çok yakından tespit edebilen Super Scanner el dedektörü, büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Böylece olası tüm tehlikeli durumların önüne de geçilebilmektedir. Super Scanner el dedektörü sayesinde bıçak, tabanca, silah gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebilir. Bu sayede her zaman için güvenlik sağlanabilecektir. Üstelik Super Scanner el dedektörü, portatif ve rahar bir kılıfa sahiptir. Bu sayede kullanım çok daha basit bir hal almaktadır. Güvenlik görevlileri ellerinden kaymadan tutabilecek ve bu şekilde metal tespiti yapabilecektir.

Super Scanner el dedektörü, yüksek duyarlılık ve yüksek seçiciliğe sahiptir. Oldukça geniş bir tarama alanı bulunan bu dedektörler, oto – frekans kilitleme özelliğine sahiptir. Metalleri tespit ettiklerinde, titreşimli olarak uyarı verirler. Super Scanner el dedektörü, hakkında çok merak edilen bir diğer konu da bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Super Scanner el dedektörü fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için tek yapmanız gereken uzman ve profesyonel hizmet veren satış müdürlerimiz ile irtibata geçmek. Siz de Super Scanner el dedektörü satın alarak, tehlikeli metalleri anında tespit edebilir ve kullanılacak olan alanların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin. Size sadece bir telefon kadar uzaktayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler