perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik X Ray: Üst Düzey Tarama ve Kontrol!

Güvenlik x ray cihazları, üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda kullanılırlarken, etnik ve global terörün artması ile birlikte çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başladılar. Güvenlik x ray cihazları; plaza ve iş merkezlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeri alanlarda, plazalarda, hastanelerde, eğitim kurumlarında, hava alanlarında, alışveriş merkezlerinde güvenle kullanılabilmektedir. Güvenlik x ray cihazları ile bavul, valiz, çanta, poşet ve zarf gibi kargoların içlerini tarayarak tehlike unsuru olan silah, bıçak, katı ya da sıvı tüm patlayıcıları anında tespit edebilirsiniz. Güvenlik x ray cihazlarının satışını yapmakta olduğumuz modelleri, Secuda markadır. Secuda güvenlik x ray cihazları, çok kaliteli ve güvenilirdir. Asla yanılma payı yoktur. Metalleri hızlıca tespit edebilmektedir.

Güvenlik x ray cihazlarının metal tespitini nasıl yaptığından bahsedelim. Bu cihazlar ile metalleri tespit etmek için x ışını kullanılmaktadır. X ışınları sabit olan bir kaynaktan karşısında yer alan foto diyotlara fırlatılmaktadır. Bu esnad x ışını ile foto diyotlar arasında eğer herhangi bir nesne varsa ışınlar bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. Bu sırada nesnelerin cinsi, atom ağırlığı ve şekilleri foto diyotlarca emilerek suret şeklinde ekrana yansıtılmaktadır. Güvenlik x ray cihazları kalitesine göre aktarılan bu görüntüler siyah – beyaz yahut renkli olabilmektedir. Renkli olarak güvenlik x ray cihazlarında görüntü ekrana yansıtılıyorsa, güvenlik x ray cihazlarının organik ve inorganik madde ayrımı yapabildiği anlaşılmaktadır.

Güvenlik x ray cihazlarının organik ve inorganik madde ayrımı yapan modellerinde nesneler eğer ekrana mavi renkli olarak yansıtılıyorsa, bu nesneler inorganik maddedir. İnorganik maddelerin atom ağırlıkları 10 ile 18 arasında değişmektedir. Kurşun, demir, çelik, altın gibi tüm elementler bu grupta yer almaktadır. Atom numarası 10 ile 18 arasında olan maddeler ise karışık grup elementleridir. Karışık grup elementleri, güvenlik x ray cihazları ekranlarına yeşil renkli olarak yansıtılmaktadır. Bu elementlere alüminyum, neon, sodyum, silisyum, fosfor vb. Elementler örnek olarak verilmektedir. Güvenlik x ray cihazları ekranına turuncu renkli olarak yansıtılmakta olan nesneler ise organik maddeler olarak adlandırılırlar. Organik maddelerin atom numaraları 10’dan küçüktür. Helyum, lityum, berilyum, karbon, oksijen ve azot bu grupta yer alan elementlerdir.

Güvenlik x ray cihazları hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu cihazların fiyatlarıdır. Aslında güvenlik x ray cihazları hakkında net olarak bir şey söyleyebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazların modellerinin tamamında fiyat değişmektedir. Ancak genel olarak piyasadaki kalitesiz ve dayanıksız cihazlara karşın, sağlam ve kaliteli Secuda güvenlik x ray cihazları modellerimiz oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Güvenlik x ray cihazları ile birlikte kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve el tipi metal üst arama dedektörleri kullanıldığında da çok daha kontrollü ve güvenli alanlar elde edileceği için bu cihazların fiyatları da tamamlayıcı olması açısından çok uygun tutulmuştur. Güvenlik x ray cihazları fiyat teklifi için hemen bize ulaşın!

                                                                                                                                                                                     

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler