perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK KOLLU BARİYER FİYATLARI

Asıl olarak otopark girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış otomatik kollu bariyer sistemleri, Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası adı altında siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Türkiye distribütörü olmamızdan dolayı otomatik kollu bariyer fiyatları Türkiye genelinde hem sabittir hem de Perkotek olarak en uygun otomatik kollu bariyer fiyatları firmamıza aittir. Avax otomatik kollu bariyer sistemleri kullanım alanlarına göre kendi içlerinden DZ ve MN modellerine ayrılmaktadır. Kol mesafeleri olarak düşünüldüğünde bu modellerde kendi içlerinde gruplanmaktadır. Maksimum kol uzunlukları 6 m ve 3 m olmak üzere MN 6, DZ 6 ve MN 3, DZ 3 modelleri olarak ayrılırlar. Maksimum kol uzunlukları kullanıldıkları ortamalar gereği alt mesafelere kısaltılabildiğinden kurulacakları ortamların dar ya da geniş bir alana sahip olmaları olumsuz bir durum teşkil etmeyecektir. Bu modellere ek olarak MN modeline ait MN 5 modeli ile de kullanıcılara farklı bir seçenek sunulmaktadır. MN 5 modeli de isminden anlaşılacağı gibi kol mesafesi 5 m olarak sınırlanmıştır. Diğer bariyerler ile arasındaki tek fark bariyer kolunda bulunan ve aşağı uzanan saçaklardır. Bu saçaklar aracılığı ile düşük ihtimalle de olsa bariyer kolunun altında olabilecek kaçak geçişlerin önüne geçilmiştir. Aynı şekilde kol mesafesinin aşağı uzunluklara kısaltılması ile kurulacakları alanlarda bir sorun yaşanmaz.

Tüm otomatik kollu bariyer fiyatları, elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri ile dış etkenlerden dolayı meydana gelebilecek hasarlara ve yıpranmalara karşı dayanıklılığın yanı sıra farklıdır. Ayrıca darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer mekanizmasının ve bariyer ana kartının zarar görmesinin de önüne geçilmiştir. Her türlü çalışma sistemi düşünülerek hazırlanan ana kartı ile otopark otomasyon sistemleri ve güvenlik sistemleri ile senkronize olarak çalışabilirler. Avax markamız adı altında bulunan HGS-OGS geçiş sistemleri ile otopark sisteminiz kontrol altına almış olacaksınız. Otomatik kollu bariyer fiyatları zaten çok uygun olduğu için de bunu uygun fiyatlar ile yapabileceksiniz.

Çalışma mantıkları aynı otoyollarda kullanılan HGS sistemler gibidir. Otopark altyapısına kurulan HGS anten ve paneller aracılığı ile sisteme tanımlanan etiketler kullanıcılara dağıtılır ve kullanıcılar etiketlerin bulunduğu araçları ile otopark geçiş noktasına geldiklerinde HGS sistem araçları otomatik olarak tanır ve geçiş yapabilmeleri için bariyer sistemine açma komutunu gönderirler. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden otopark geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Ayarlanan bu mesafeler ile araçlar bariyer noktasına geldiklerinde ya da gelirken bariyer sisteminin açılması sağlanabilir. Böylelikle otopark geçiş noktasında hızlı bir geçiş sağlanarak olası bir trafik yoğunluğunun da önüne geçilmiş olunur.

Otopark altyapısında güvenlik sistemi ya da yangın sistemi gibi bir uygulama varsa, bu sistemler yetenekli ana kartı ile bariyer sistemine entegre edilebilir. Bu güvenlik sistemlerinin acil durumlarda verdiği sinyaller, otopark bariyer sistemi ile yapılan bağlantı sonucu algılanarak bariyer sisteminin olası acil durumlarda serbest moda geçmeleri sağlanır. Eğer otopark altyapısında böyle bir sistem yoksa tek bir merkezli olarak bir ya da daha fazla yetkilinin onayı doğrultusunda bariyer sistemi yine serbest moda alınabilir. Böylelikle acil durumlarda tahliye işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması sağlanabilir.

Tüm bu sistemlerimizle ilgili yaşanabilecek sorunlarda deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek telefon ile yaptırdıkları yönlendirmeler sonucu kullanıcılarımızın sistemlere müdahale edilmesi sağlanır. Böylece yaşanan sorunun anlık bir şekilde giderilmesi sağlanmaktadır. Telefon ile yönlendirmede ya da müdahale edecek yetkili bir kişinin bulunmaması durumunda, destek ekibimizden randevu alınarak uzman teknik ekibimizce yerinde müdahale edilme seçeneği de kullanıcılarımıza sunulmaktadır. otomatik kollu bariyer fiyatları hakkında sizler de daha geniş bilgi isterseniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları