perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS Bariyer Sistemi: Hızlı ve Güvenli Çözüm!

Hgs bariyer sistemi, otoparklara giriş ve çıkışların çok daha güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Hgs bariyer sistemi otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan bütün araçların kontrollerini sağladığı için her geçen gün önemi artmakta olan bir sistemdir. Hgs bariyer sistemi site otoparklarında, apartman otoparklarında ve işletme otoparklarında daha sık olarak kullanılmaktadır. Bu otoparklarda kullanılan hgs bariyer sistemi ile otoparka sadece izin verilen araçların giriş ve çıkışları sağlanır. Bu da otoparkların yabancı araçlarına girişlerine karşın korunması demektedir. Hgs bariyer sistemini; otopark bariyerleri, araç plastik etiketleri, araç cam etiketleri, araç geçiş kontrol paneli, hızlı geçiş sistemi anteni ve otopark giriş çıkış takip programı oluşturmaktadır.

Hgs bariyer sistemi kullanılabilmesi için bariyerlerin ve antenin öncelikle otoparkın giriş ve çıkış alanına monte edilmesi gerekmektedir. Bu alana monte edilen bariyerleri sadece giriş alanlarında ya da giriş ve çıkış alanlarında iki adet olarak kullanabilirsiniz. Daha sonra otoparkların giriş alanlarına yaklaşık olarak 50 metreye kadar tarama yapabilen antenler takılmaktadır. Geçişine izin verilecek olan araçlara da etiket tanımlaması yapılmaktadır. Etiketler, araçların bilgileri ile tanımlanır. Araçların plaka bilgileri, ruhsat bilgi vb. İle. Bu etiketlerin kâğıt olanları, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarına takılarak kullanılırlar. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Hgs bariyer sistemi bu şekilde hazır gelmektedir. Geçiş yapmak isteyen araçları öncelikle hgs bariyer sistemi anteni görür ve bariyere tetik vererek, aracın durmasına gerek kalmadan seri bir şekilde giriş ve çıkış yapmasını sağlamaktadır. Tanımlı olan araç etiketine sahip olmayan araçlar ya da misafir araçları geçiş yapamazlar. Tabi ki hgs bariyer sistemi bariyerleri uzaktan kumanda yahut buton ile de tetiklenebildiği için misafir araçlarına bariyer kolları bu şekilde açılarak da geçiş izni verilebilmektedir.

Hgs bariyer sistemi bariyerleri, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan modellere sahip oldukları için otopark giriş alanınızın nerede olduğunun bir önemi yoktur. Hgs bariyer sistemi bariyerlerinin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı gövdelidir. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modelleri ise paslanmaz çelik. Su geçirmez oldukları için paslanmaz çelik hgs bariyer sistemi bariyerlerinin, dış ortamlarda yer alan otopark girişlerinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bu bariyerlerimiz kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişebilmektedir. Giriş alanınıza uygun olan bir bariyer bulabilmek daima mümkündür. Bariyerlerimizin zaman kontrol özelliği sayesinde de bariyer kolu açıldıktan sonra belirli bir süre sonra otomatik olarak kapanması istenirse, o süresi ayarlanabilmektedir. Hgs bariyer sistemi bariyerlerini uzaktan kumanda yahut buton ile de kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde çift buton ve tek buton olmak üzere iki farklı seçenek vardır.

Hgs bariyer sistemi ile otoparklarınızı güven altına almak için siz daha neyi bekliyorsunuz? Hgs bariyer sistemi fiyat teklifi için Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz. Böylece sağlam ve kaliteli hgs bariyer sistemi ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler