perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Perpa PDKS: Modern ve Güvenli Çözüm!

Pdks, personel devam kontrol sistemleri kısaltmasıdır. Pdks cihazların satışını kurulduğu günden bugüne dek güvenle yapan firmamız, personel takibinde büyük bir başarı elde etmiştir. Perpa’da bulunan yerini Perkotek Plaza’ya taşıyan firmamız Perpa pdks konusunda halen müşterilerine destek ve satış hizmeti vermeye devam etmektedir. Perpa pdks cihazları ile personelleri takip etmek çok kolaydır. Öncelikle bu cihazların personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara monte edilmesi gerekir. Cihazın modeline bakarak da kart, şifre, parmak izi ya da yüz tanıma seçeneklerinden biri ile kayıt yapılır. Kayıt işlemi sırasında personel takip programının da Perpa pdks cihazlar ile beraber kullanılması gerekmektedir. Perpa pdks cihazlar ile kapılara ve turnikelere tetik verilebilmesi de mümkündür. Kapılara tetik vermek için bu cihazların kapı girişlerine monte edilmesi ve kapılarda da kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Tabi ki bazı modellerde kapı kolu şeklinde olan cihazlar da bulunmaktadır. Turnikelere tetik verebilmek için ise Perpa pdks cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekir. Bu şekilde tanımlama yapıldıktan sonra geçiş yapılmaktadır. Kullanımı ve kurulumu çok kolay olan Perpa pdks cihazları monte etmek için sadece yarım saat gibi bir süre yeterli olacaktır. Şunu da belirtmeliyiz ki; Perpa pdks cihazların Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan dolayı da Perpa’da çok uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Perpa pdks cihazların modelleri yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları olarak farklı modellere ayrılmaktadır. Bu modeller içerisinde en çok yüz tanıma Perpa pdks cihazları tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi bu cihazların eşsiz ve benzersiz yüz tanıma özelliğini kullanmasıdır. Yüz tanıma Perpa pdks cihazları, kişilerin alın, çene ve burun kısımlarına bakarak tarama ve tanıma yapmaktadırlar. Bu kısımlar her insanın yüzünde farklı olduğundan ötürü de kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün değildir. Ayrıca bu cihazlar ile parmak izli, kartlı ve şifreli geçişi de bir arada yapabilmenizi sağlayacak olan modeller bulunmaktadır. Bu şekilde cihazların kayıt hafızaları da artış göstermiş olacaktır.

Parmak izli Perpa pdks cihazları ise parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara bir personelin on adet parmağını da kayıt edebilirsiniz. Böylece personellerin normalde geçiş yaptıkları parmaklarında kesik, çizik ya da deforme olması durumunda tanımlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Genelde bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personellerinizin sayısının ne olduğunun herhangi bir önemi kalmaksızın ihtiyacına çözüm olan cihazın kullanılması mümkün olacaktır.

Kartlı Perpa pdks cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları oldukça basit olup pek çok modelinde şifre ile geçişe de izin verilmektedir. Kartlı Perpa pdks cihazlarına kayıt edilecek olan kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartların tercihi cihazın modeline göre değişmektedir.

Perpa pdks programı da yukarıda bahsettiğimiz tüm cihazlar ile birlikte kullanılmakta olan bir programdır. Programın kullanımı çok basittir. Bunun için sadece kısa bir eğitim almanız yeterlidir. Perpa pdks programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu program sayesinde personellerin giriş ve çıkışları hakkında net bilgiler elde ederek bu bilgileri raporlar halinde inceleyebilirsiniz. Perpa pdks hakkında çok daha fazlası için sizi Perkotek Plaza’ya bekleriz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler