perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ

Parmak izli takip sistemi tüm personel takip sistemleri arasında parmak izinin benzersizliği sebebiyle en çok tercih edilen sistemdir. Parmak izlerinin birbirinden farklı olması sebebiyle daha önceki sistemlerde olan başkasının yerine giriş yapma gibi suiistimalleri ortadan kaldırır. Dolayısıyla giriş çıkış yapan kişinin hem kendi güvenliği hem de iş yerinin güvenliğini ve iş gücünü artırmaktadır. İş yerine veya odalara girerken parmak izli takip sisteminin kullanılması oldukça basittir. Cihazın yanına gelip sadece parmak izinin cihaza gösterilmesi yeterlidir. Daha önceki sistemlerde dolaptan kartı alıp cihaza taktıktan sonra yazmasını bekleme ve tekrar dolabına koyma gibi giriş süresini artıran ve sonrasında bu kartların toplanıp insan hatasına mahal verecek şekilde elle kontrol edilmesi sorununu ortadan kaldırır. Bu sistemlerde cihazlar programlara network üzerinden bağlanır ve cihazdan sonradan bilgi çekmek veya anlık veri aktarımı sayesinde takip edilebilmektedir. Parmak izli takip sisteminde programları Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Cihazlardan network üzerinden aktarıp programa çektikten sonra kolaylıkla raporlanabilmektedir. Programları sunucu – terminal mantığıyla ana makineye kurup diğer bilgisayarlardan da veri alınıp rapor çekilebilir. Bu raporları Excel, Word gibi dosyalara aktarabilir veya yazıcıdan çıkartıp personele imza karşılığında verebilir veya arşivleyebilirsiniz. Parmak izi takip sistemi programları tamamen Türkçe ve isteğe göre raporlar güncellenebilmektedir. Teknolojinin imkânlarıyla da programda güncellemeler yapılmakta ve ilerde web tabanlı olarak da kullanılabilecektir.

Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile personel takibinin yanı sıra üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi de yapılabilir. Tabi ki bu takip işlemlerini gerçekleştirmek için parmak izli geçiş kontrol cihazları ile uyumlu olan takip programının da kullanılması gerekir. Eğer parmak izli takip cihazları ile personel takibi yapılacaksa personel takip programı, üye takibi yapılacaksa üye takip programı, yemekhane takibi yapılacaksa yemekhane takip programı, tuvalet takibi yapılacaksa da tuvalet takip programının kullanılması gerekmektedir.

Parmak izli takip sistemi günümüzde sadece personel takibi amaçlı kullanılmamaktadır. Parmak izli takip sisteminde cihazlar turnike veya kapılara takılarak kullanılabilir. Kapılara parmak izli geçiş kontrol cihazları ile tetik vermek için kapılarda aynı zamanda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısına tetik verilebilir olan farklı modeli olması, parmak izli cihazlar ile tüm kapılara tetik verebilmenizi sağlar. Bu cihazlar ile demir kapılara, ahşap kapılara, metal kapılara, pvc kapılara, cam kapılara ve demir kapılara kolayca tetik verebilirsiniz. Bunun için kullanılacak olan kilidin, o kapı yapısı ile uyumlu olması yeterlidir. Parmak izli cihazlar ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekir. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak geçiş izni verecektir. Siz de parmak izli takip sistemleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz satış müdürlerimize 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Satış bölümümüz kesinlikle ihtiyacınız olan her çözümü sizlere sunacaktır!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları