perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE FİYATLARI ANKARA

Turnike sistemleri, geçişlerin kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, işletmeler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Turnike sistemleri Ankara ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de güvenle kullanılmakta. Turnike fiyatları Ankara uygunluğu ile de her geçen gün çok daha geniş alanlara hitap etmektedir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax turnike fiyatları Ankara modelleri oldukça uygundur. Bunun sebebi Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax turnikelerin Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. Satışını yapmakta olduğumuz bu turnikelerin dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; bel turnikesi, hızlı geçiş turnikesi, boy turnikesi ve engelli geçiş turnikesidir.

Bel turnikeleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Tripod turnike olarak da adlandırılmakta ola bu turnikeler ile yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarına tetik verilebilir. Bu cihazlar turnikelerin üzerinde kullanıldıklarında, turnikelerden sadece izin verilen kişilerin geçiş yapmaları sağlanmaktadır. Bu turnikelerin dış ortamlarda kullanılabilmekte olan paslanmaz çelik gövdeye sahip olan modellerinin yanı sıra iç ortamlarda kullanılmakta olan elektrostatik boyalı modelleri de bulunmaktadır. Bu turnikelerin üzerinde yer alan üç konumlu ışıklı göstergeler, geçiş şekilleri hakkında size bilgilendirmeler yapmaktadır. Bel turnike fiyatları Ankara için sadece bize ulaşmanız yeterlidir.

Boy turnikeleri, insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler; stadyum ve konser alanı gibi yerlerde insan taşkınlıklarını engellemek amacıyla kullanılmaktadırlar. Bu turnikelerin kullanım alanları günümüzde her geçen gün artış göstermekte olup sitelerin giriş ve çıkış alanlarında da sıkça kullanılmaya başlanmışlardır. Dört kollu ve üç kollu olabilen bu turnikeler hem iç hem de dış ortamlarda kullanılabilirler. Dış ortamlarda kullanılabilen modelleri paslanmaz çelik gövdeye sahiptirler. İç ortamlarda kullanılmakta olan modelleri ise elektrostatik boyalıdır. Bu turnikelere de yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetik verilerek geçiş yapılabilmektedir. Boy turnike fiyatları Ankara için 0850 811 80 00 numarasından bizi arayabilirsiniz.

Hızlı geçiş turnikeleri, serbest ve kontrollü geçişlerin yapılabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanım alanları içerisinde en çok paya sahip olan işletmelerdir. Çok şık olmaları sayesinde işletmelerin giriş ve çıkış alanlarında personellerin kontrollü geçiş yapabilmeleri için sıkça tercih edilmektedir. Bu turnikeleri de yüz tanıma cihazları, parmak izi tarama cihazları ve kartlı personel takip cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu turnikelerin de dış ortamlarda kullanılabilmekte olan paslanmaz çelik modelleri ve iç ortamlarda kullanılabilmekte olan elektrostatik boyalı olan modelleri bulunmaktadır. Hızlı geçiş turnike fiyatları Ankara için info@perkotek.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Engelli geçiş turnikeleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmeleri için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, diğer tüm turnikeler ile birlikte kullanılmalıdır. Çünkü engelli bireylerin diğer turnikeleri kullanarak giriş ve çıkış yapabilmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Engelli turnikelerin silindir, ekonomik vb. gibi pek çok farklı modeli bulunur. Bu turnikelerin üstünde engelli birey işareti olabileceği gibi geçiş yön işaretleri de bulunabilir. Engelli geçiş turnike fiyatları Ankara için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları