perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS GEÇİŞ SİSTEMİ

Otoparklarda araçların geçişlerini belirli bir düzen içerisinde yapmaları için bariyer sistemleri kullanılmaktadır. Hgs geçiş sistemi yalnız başlarına tek bir noktadan yönetilerek ya da kullanıcı bazlı çalışması sağlanabilir. Ancak kullanıcı sayılarının arttığı noktalarda kullanıcı taraflı otomatik çalışma şekillerinde maliyetler yükselmektedir. Bunun için daha makul fiyatlarla araç tanıma sistemleri tavsiye edilir. Perkotek firması olarak bu konuda Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı HGS geçiş sistemi kullanılarak ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz. Eğer otopark altyapısında bir bariyer sistemi mevcut değil ise yine Avax markası adı altında bulunan hgs geçiş sistemi kollu bariyerleri ile bu konuda da hizmet vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmette ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Avax HGS geçiş sistemi otomatik çalışma özelliğine sahip her türlü bariyer sistemine entegre edilebilir. HGS sisteme ait kurulum aşamasında montaj gerektiren sadece HGS antenlerdir. Araçların her geliş açısına göre etiketleri algılayabilmeleri için bariyer geçiş bölgesinde yüksek bir noktaya kurulmaları gerekmektedir. Eğer kurulum için böyle bir nokta yok ise HGS geçiş sistemi anten direkleri ile bu duruma da çözüm getirilmektedir. Antenler tarafından algılanan bu etiketlerin panel tarafından sorgulanabilmeleri için HGS anten ve HGS panel arasında iletişim kurmak için data kabloları bulunması gerekir. En son aşama olarak da sistemin aktif olarak çalışabilmesi için adaptörlerinin ihtiyaç duyduğu 220 v şehir elektriğinin sağlaması yeterli olacaktır. HGS geçiş sistemi bu kurulum itibari ile offline olarak çalışmaya hazırdır. Bu şekilde panele tanımlanan HGS etiketler antenler tarafından algılandığında panel aracılığı ile hgs geçiş sistemine otomatik olarak açılma komutu gönderilecektir. HGS etiketlerin rahatlıkla algılanabilmeleri için antenlerin algılama mesafeleri panel programı aracılığı ile 0 m il 50 m arasında değiştirilebilir. Böylece kuruldukları bölgede araç geçiş noktalarının dar ya da geniş bir alana sahip olması bir sorun teşkil etmeyecektir. Ayrıca genel olarak dış ortamlarda kullanılan HGS antenler kesinlikle su geçirmez olup elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri ile dış etkenlerden kaynaklanabilecek hasar ve yıpranmalar karşı korumalıdırlar. HGS geçiş sistemi, otopark takip yazılımının kurulacağı bir bilgisayar yardımıyla online moda alınarak da çalışabilirler.

HGS geçiş sisteminin online çalışma şekillerinde yazılım içesinde bulunan yetkilendirme özelliği ile kullanıcılara yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Bu durumda HGS panel bilgisayar ile senkronize bir şekilde çalışacaktır. Panelin bariyere açılma komutu göndermesi için panel sistemine tanımlı olması yetmeyecektir. Ek olarak yazılımda tanımlı kuralları sağlaması gerekecektir. Kurallar sağlanmadığı takdirde etiket tanımlı olsa da bariyer sisteminden geçiş yapamayacaktır. Otopark yazılımı içerisinde bulunan detaylı raporlama modülü ile kullanıcı bazlı ya da genel olarak alınacak raporlar doğrultusunda, otopark yönetimi otoparkın kullanımı hakkında geniş bilgi sahibi olabilir ve bu raporlar yardımıyla ilerleyen zamanlarda kullanıcılara yapılan yetkilendirmelerde de değişikliğe gidilebilir.

Avax HGS geçiş sistemi ile ilgili yaşanabilecek sorunlar halinde firmamıza ait deneyimli destek ekibi ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. Sorunların anlık olarak çözülebilmeleri için ilk aşamada yaptıracakları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmesi sağlanır. Yaşanan sorun yazılımsal ise uzak masaüstü bağlantıları ile destek ekibinin direkt olarak müdahale etme imkânı da vardır. Yapılan bu yönlendirmeler sonucunda ya da sisteme müdahale edecek kullanıcı taraflı bir yetkili olmaması durumunda destek ekibinde alınacak randevu ile kullanıcılara teknik ekip uzmanlarını yönlendirilmesi de sağlanabilir. Böylece sorunlar yerinde giderilecektir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler