perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK BARİYERLERİ

Güvenlik bariyerleri sistemleri ilk düşünüldüğünde ücretli otoparkların giriş ve çıkış noktalarında kullanılan otopark bariyeri olarak akıllara gelebilir. Ancak ücretli otoparkların yanı sıra site ya da şirketlere ait özel otopark ya da bahçelerde de ücretsiz otoparklarda da kullanılabilirler. Ücretli otoparklarda araç geçiş noktasından otopark görevlisi tarafından park ücretinin alınarak çıkışına onay vermesiyle araçların geçişleri sağlanır, girişlerde de otopark bileti alarak araçların geçişi sağlanır. Otoparkı kullanan aboneler için ise sistem farklıdır. Aboneler, girişlerde otopark sisteminde kullanılan otomatik geçiş sistemine ait etiketleri ya da kartlarıyla girişleri tamamlarlar, aynı şekilde çıkış yetkileri de kendilerine aittir. Bu çalışma sistemi ile güvenlik bariyerleri sistemi ücretsiz olan otoparklara da uygulanabilirler. Ücretsiz otoparklarda kullanıcıların genellikle hepsi otoparkı kullanma hakkına sahiptir. Tüm kullanıcılar güvenlik bariyerleri sistemine tanımlanır ve geçişlerini otomatik olarak yaparlar. Eğer otoparkı kullanmasına izin verilmeyen kullanıcılar var ise bu kullanıcılar sisteme tanımlanmazlar ve otoparka giriş çıkış yapamazlar. Bu şekilde otomatik olarak çalışabileceği gibi kullanıcı isteklerine bağlı olarak otopark geçiş noktasında bulunan bir görevli ile bu geçişler manuel olarak da yapılabilir. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı ürünler ile kullanıcılarımıza bu konuda hizmet vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Sahibi olduğumuz güvenlik bariyerleri sistemlerimiz DZ ve MN bariyer sistemleri olmak üzere kendi içlerinde modellere ayrılmaktadır. Bu modellerde kendi içlerinde kol mesafeleri ve kol çeşitlerine göre ayrılmaktadır. DZ güvenlik bariyerleri kol mesafeleri olarak DZ 3 ve DZ 6 modelleri ile 3 m ve 6 m olan kol uzunlukları ile kullanıcılara sunulmaktadır. MN güvenlik bariyerleri ise aynı şekilde MN 3 ve MN 6 standart kol tipi ve 3 m ile 6 m olan kol uzunları ile kullanıcılara sunulmaktadır. MN modeline ait olan ayrıca MN 5 modeli ile 5 m uzunluğundaki kolu ile bu kolda bulunan saçaklarıyla standart bariyer kollarından farklı bir seçenek sunulmaktadır. Bariyer kolundaki aşağı uzanan bu saçaklar ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önlenmesi sağlanmaktadır. Darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarından güvenlik bariyerleri mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar almalarının önüne geçilmektedir. Ayrıca elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri ile dış etkenlerden kaynaklı oluşabilecek hasar ve yıpranmalarda bu şekilde engellenmiştir.

Tüm güvenlik bariyerleri modellerindeki kol mesafeleri maksimum kol uzunluklarının altına indirgenebildiği için bariyerin sisteminin uygulanacağı otopark geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması kurulum için bir sorun teşkil etmeyecektir. Set içerisindeki kolay kurulum montaj aparatları ile güvenlik bariyerlerinin kurulması için tek ihtiyaç duyulan bariyeri çalıştıracak 220 volt şehir elektriği ve kurulacağı düz bir zemindir. Bu koşullar doğrultusunda kurulumları rahatlıkla yapılacaktır. Yetenekli ana kartı ile otopark alt yapısında bulunan güvenlik sistemleri kolaylıkla entegre edilerek senkronize bir şekilde çalışmaları sağlanabilir. Böylece olası acil durum anlarında güvenlik sistemin vereceği sinyaller güvenlik bariyerleri tarafından algılanarak otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabileceği gibi bir yetkilinin onayı doğrultusunda da manuel olarak da serbest moda geçmesi sağlanabilir. Böylece acil durumlarda otoparkın tahliyesinin hızlı bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Yaşanabilecek sorunlar halinde ise destek ekibimiz irtibata geçilerek ilk aşamada telefondan yaptırılacak yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale ederek sorunların anlık olarak giderilmesi hedeflenmektedir. Bu işlemler sonucunda sorun devam ediyorsa alınacak randevu ile teknik yönlendirilmesi de sağlanabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları