perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ BARİYERİ

Hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri, hızlı geçiş sistemleri ve otomatik geçiş sistemlerinde güvenle kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerler, oldukça kaliteli ve sağlamdırlar. Otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edildiklerinde, sadece izin verilen araçların geçiş yapmasına imkân tanırlar. Geçiş izni olmayan araçların giriş ve çıkış yapmaları mümkün değildir. Özellikle yabancı araçların ve misafir araçların, hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri ile kontrol edilmesi çok kolaydır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları her modelinde değişiklik göstermektedir. Hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otoparkınızın giriş alanına göre kol uzunluğunun ne olacağı belirlenmektedir. Bazı modellerde akıllı kol özelliğinin yanı sıra saçaklı kol, teleskobik kol vb. özellikte kollar da yer almaktadır.

Hgs hızlı geçiş sistemi bariyerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Sitelerde, apartmanlarda ve özellikle işletme otoparklarında oldukça sık olarak tercih edilmektedirler. Hgs hızlı geçiş sistemi bariyerinin tüm bu alanlarda kullanılabilecek olan farklı gövdeli modelleri bulunur. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri, iç ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edilirken, paslanmaz çelik gövdeli olan hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri, dış ortamlarda yer alan otopark girişlerinde kullanılabilmektedir. Bu bariyerleri uzaktan kumandalar ya da butonlar ile de kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri kollarını açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Üstelik hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde bariyer kolları belirli bir zaman dilimine ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri ile geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verilebilmektedir. Tüm çevre birimlerine ve her türlü geçiş kontrol ünitesine kolayca bağlanabilmektedir. Araç geçişleri sırasında da araçların hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri altında durması durumunda, kolları herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense bile hareket etmeyecektir. Kolların hareketi, güvenlik sensörleri tarafından engellenmektedir. Böylece olası kaza durumlarının da önüne geçilmektedir.

Hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri sistemlerinin elektronik devreleri, mikro işlemci kontrollüdür. Bu elektronik devresi üzerinde yer alan tüm opsiyıonel özellikler, daima kullanıma hazırdır. Hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri kolunun aşağı ve yukarı doğru hareket etmesi sırasında, hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri üzerinde yer alan flaşör lamba, kollar hareketlerini tamamlayana kadar sürekli olarak yanı sönmektedir. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak da yangın, deprem, sel, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.

Hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri fiyatları, büyük bir merak konusudur. Bu bariyerlerin fiyatları hakkında net bir bilgi verebilmek için öncelikle tercih edilecek olan bariyerin belirlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri fiyatları teklifi için info@perkotek.com üzerinden bize ulaşmanızı isteyeceğiz. Ancak şunu unutmayın ki; Perkotek A.Ş. olarak Avax hgs hızlı geçiş sistemi bariyeri Türkiye distribütörü olduğumuz için bu bariyerlerin fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Yerinde inceleme fırsatı için de Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler