perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS Kapı Sistemleri: Güvenli ve Kolay Erişim!

Hgs kapı sistemleri, otopark giriş ve çıkışlarının çok daha güvenli hale gelmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Hgs kapı sistemleri önemi her geçen gün artmaktadır. Özellikle sitelerde, apartmanlarda ve iş yerleri otoparklarında sıkça kullanılmakta olan hgs kapı sistemleri, giriş ve çıkışlarına onay verdiğiniz araçların hızlı bir şekilde geçiş yapmasını ve yabancı araçların veya misafir araçların kontrollü olarak geçiş yapmasını sağlamaktadır. Hgs kapı sistemlerinin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Otopark bariyeri, hgs anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç cam etiketleri, araç plaka etiketleri ve otopark giriş çıkış programı hgs kapı sistemlerini oluşturmaktadır. Öncelikle otoparkların giriş ve çıkışlarına 50 metreye kadar tarama yapabilen uhf antenlerin takılması gerekmektedir. Geçişine izin verilecek olan araçlarda da hgs ve ogs etiketlerini verilir. Bu etiketlerin kâğıt olanları, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarına takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araç takip programına araçların plaka, ruhsat bilgileri ve kat maliki gibi bilgileri ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otomatik geçiş kontrol paneline de tcp – ıp bağlantısı kullanılarak gönderilmektedir. Hgs kapı sistemleri bu şekilde tamamen kullanılırdır. Tanımlı olan etiketlere sahip olan araçları hgs kapı sistemleri antenleri gördüğünde, bariyere tetik vererek bariyer kolunun açılmasını sağlar. Aracın durmasına gerek kalmadan, hızlı bir geçiş yapılacaktır.

Hgs kapı sistemlerinde kullanılan bariyerlerin teknik özelliklerinden bahsedelim. Avax otopark bariyerlerinde kol uzunlukları, bariyerin modeline göre değişir. Bu uzunluk 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otopark giriş alanınıza uygun olarak bariyer kolu bulunacaktır. Hgs kapı sistemleri bariyerleri ayrıca iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modellere sahiptir. İç ortamlarda kullanılabilir olan modellerinin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövdeleri paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması, suya karşı dayanıklılık göstermesini sağlamaktadır.

Hgs kapı sistemleri bariyerleri, buton ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Aynı zamanda bu bariyerlerin kolları belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması da sağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak verebilen hgs kapı sistemleri bariyerleri, araç geçişleri sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklenmesi durumda bile kolun aşağı yönlü hareketi güvenlik sensörü tarafından engellenmektedir.

Hgs kapı sistemleri bariyerleri, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilecektir. Hgs kapı sistemleri bariyerleri, acil alarm durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçeceklerdir. Hgs kapı sistemleri bariyerleri hakkında çok daha fazlası ve fiyat teklifi için hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler