perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS SİSTEMLERİ

Hgs sistemleri, site otoparklarına giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol edilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Hgs sistemleri ile site otoparkları 7/24 güvende olmaktadır. Bu sistemler sayesinde siteye hangi aracın hangi saatte girdiği veya hangi aracın kaç saat park ettiği, otopark takip yazılımı üzerinde görüntülenmektedir. Bu sayede hgs sistemleri; hastane otoparkları, fabrika otoparkları, hava alanı otoparkları, apartman otoparkları gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Hgs sistemlerinde kullanılan Avax otopark bariyerlerimizde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluk, otomatik araç bariyerlerinin kullanılacak olduğu alanlara göre değişmektedir. Yani tüm alanlara uygun olan bariyer bulunabilir. Hgs sistemleri bariyerleri, dış ve iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan hgs sistemleri bariyerlerinin gövdesi elektrostatik boyalı gövdelidir. Dış ortamlarda kullanılan hgs sistemleri bariyerleri modelleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik oluşu, suya karşı dayanıklılık göstermesini sağlayarak, tüm olumsuz havalara karşın güvenle kullanılmasını sağlamaktadır. Hgs sistemleri bariyerleri, uzaktan kumanda ya da buton ile de kullanılabilmektedir. Buton kontrolünde, iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunmaktadır. Bu butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise hgs sistemleri bariyer kollarını açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Hgs sistemlerini bir bütün olarak kullanırsanız, otoparkların takibini çok daha kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Hgs sistemlerinde araç antenleri, araç etiketleri, araç kontrol paneli, otopark takip yazılımı, araç geçiş bariyerleri bir arada kullanılmalıdır. Otoparktan giriş – çıkış kontrolü yapmak için öncelikle hgs sistemleri bariyerleri ve antenlerinin otoparkların giriş alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Araçların giriş ve çıkışları için iki farklı anten ve iki farklı bariyer kullanabileceğiniz gibi isterseniz tek bir bariyer ve tek bir anten ile de giriş ve çıkışı kontrol edebilirsiniz. Antenleri, montaj direği üzerine monte ederek sallanması engellenebilir. Daha sonra her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiket ve sert plastik olmaz üzere iki modeli vardır. Sert plastik etiketler araçların plakalarında kullanılmakta olup kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılırlar. Bu etiketlerin her araca uygun olarak, araç bilgileri ile sisteme tanıtılması gerekmektedir. Tanımlı olan etiketlere sahip araçlar otoparka giriş yaptığında, hgs sistemleri bariyerleri kolları açılarak geçişe izin verilecektir.

Hgs sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Ancak kullanılacak olan etiket sayısına, kullanılacak olan bariyer modeline vb. Özelliğe bakılarak fiyatları değiştiği için hgs sistemleri satın almak isterseniz hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler