perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İŞYERİ KART BASMA

İşyeri kart basma cihazları, iş yerlerinde personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazların kullanılabilir olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte, çalışma mantıkları farklılık gösterebilmektedir. İşyeri kart basma cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının kullanılması gerekmektedir. Peki, işyeri kart basma programı nedir ve nasıl kullanılır? işyeri kart basma programı, personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan bir programdır. Bu programın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcının çok kolay bir şekilde kullanım sağlayabilmesi mümkündür. Program üzerinde kullanıcı adı ve kullanıcı parolasının değiştirilebilmesi mümkündür. Üstelik işyeri kart basma programında otomatik olarak mail gönderme özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde program üzerinden alınan tüm veriler raporlandıktan sonra istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Programın üzerinde yapılan tüm değişiklikler ile birlikte hızlı erişim imkânı ve kolay kullanım sunulmuştur. İşyeri kart basma programının kullanışlı özelliklerinden bir tanesi de personellerin giriş ve çıkışlarının yanı sıra tüm bilgilerini takip ve kontrol edebilme imkânı sunmasıdır. İşyeri kart basma programı üzerinden personellerin avans, maaş, prim gibi tüm bilgileri raporlar şeklinde görüntülenebilmektedir. Programda veri kurtarma özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yanlışlıkla silinen tüm personellerin geri alınması da mümkündür. Böylece kullanılan işyeri kart basma cihazlarında arıza yaşansa bile kolayca kullanıma devam edilebilecektir.

İşyeri kart basma cihazlarının kullanım şekillerinden bahsedelim. Bu cihazlar ile personelleri takip etmek için öncelikle bu cihazların personellerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Tabi ki bu alanlarda personel takibi yaparken kapılara ve turnikelere de tetik verilebilmesi mümkündür. Kapılara tetik vermek için işyeri kart basma cihazlarının kapıların girişlerine monte edilmesi gerekmektedir. Ancak kapılara tetik vermek için beraberinde kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan tüm kilitlerin her türlü kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunması, her türlü kapıya tetik verebilmenizi sağlamaktadır. Bu da kapılardan geçişlerin her zaman çok daha kolay olması anlamına gelmektedir.

İşyeri kart basma cihazları ile personelleri takip ederken, turnikelere tetik verilerek de geçiş kısıtlamaları sağlanabilmektedir. Bunun için işyeri kart basma cihazlarının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Turnikeler üzerine konumlandırılan bu cihazlara daha sonra her personele özel olacak şekilde kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Yapılacak olan kart tanımlamasında kullanılacak olan kartlar mifare ya da proximity kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı, cihazın özelliğine göre değişir.

İşyeri kart basma cihazları ile birlikte kullanılan kartların üzerine personellerin isim, soy isim, çalıştıkları departman, bölüm, firma adı gibi bilgilerin baskısını yapabilirsiniz. Bu sayede aynı zamanda kartları, personel tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Siz de şimdi işyeri kart basma cihazları hakkında detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler