perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Hijyen Turnike Fiyatları: Uygun Fiyatlı Sağlıklı Geçiş!

Hijyen turnike fiyatları, kullanılacak olduğunuz hijyen turnikesinin modeline göre değişir. Peki nedir bu hijyen turnike modelleri? Hijyen turnike, -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanabileceğiniz turnikelerdir. Özellikle gıda işletmelerinde bu turnikeler çok sık olarak kullanılır. El ve ayak bakımı için farklı modelleri bulunur. Yani sadece el hijyeni değil, ayak hijyeni de düşünülmüştür. Hijyen turnikeleri, bel turnikelerine benzemektedirler. Tıpkı bel turnikelerinde olduğu gibi insan beli boyunda olan turnikelerin kollarından geçiş yapılmaktadır. Bu şekilde geçiş yapmak için turnike kollarını itme hareketi ile çevirmek mümkündür. Böylece geçiş yapılacaktır.

Hijyen turnike fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de bu turnikelerin gövde özellikleridir. Paslanmaz çelik gövdeli ve elektrostatik boyalı gövdeli olan modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli olan modeller dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin kol uzunlukları da standart olarak 43 santimetredir. Ancak kol uzunluklarını turnikenin modeline göre değişmektedir. Yani hijyen turnike fiyatları, kol uzunluklarına göre de değişiklik göstermektedir. Hijyen turnikeleri, geçiş tetiklemeleri için bilgisayar kontrollerinde RS 485, RS 422, RS 232 veya 3 – 50 darbe, TTL, CMOS ve kuru kontak da kullanılabilecektir. Ayrıca her türlü geçiş kontrol ünitesine ve diğer tüm çevre birimlerine de kolayca bağlanılabilmektedir. Mikro işlemci kontrollü olan bu turnikeler, iki yönlü olarak da geçiş yapılmasına izin verirler. Ancak bir taraftan geçiş yaparken diğer taraftan aynı anda geçiş yapılabilmesi mümkün değildir. Bunun için bu turnikelerin üzerinde üç konumlu ışıklı gösterge bulunur. Bu gösterge yeşil ok sürekli olarak yanıp sönüyorsa, turnikenin geçişe hazır olduğu anlamına gelmektedir. Geçiş yapıldığı sırada ise yeşil ok sabit olarak yanmaktadır. Geçişin yasak olduğu durumlarda ise kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Bu işaret, geçiş yapılırken karşı yönde yanmaktadır. Hijyen turnike fiyatları bilgisi için bizi telefon numaralarımızı tuşlayarak arayabilir ve üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan hijyen turnike fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hijyen turnike sistemlerimiz, dekoratif bir görünüme sahiptir. Yumuşak ve sessiz geçişe olanak tanıyan bu turnikelerin ihtiyaca uygun olan farklı çözümleri üretilebilmektedir. İstenilen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanarak, tercih edilebilir kapak alternatiflerine sahiptir. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan hijyen turnike fiyatları hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olmak için info@perkotek.com adresi üzerinden de bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler