perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İZMİR TURNİKE

İzmir turnike sistemleri, geçiş kontrolü ve geçiş kısıtlamasını İzmir’de yapabileceğiniz turnikelerdir. Bu turnikelerin kullanım alanları oldukça geniştir. Stadyumlar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, plazalar, alışveriş merkezleri, spor salonları, metro ve metrobüs istasyonları bunlara örnek olarak verilebilmektedir. İzmir turnike sistemlerinde kullanılmakta olan turnikelerimiz iki sene boyunca garantili olup on sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptir. Ayrıca turnikelerde herhangi bir arıza oluşması durumunda da telefon ile çağrı merkezimizle irtibata geçerek destek alınabilmesi mümkündür. İzmir turnike sistemlerimiz kendi içerisinde dört gruba ayrılmaktadır. Bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi…

İzmir turnike sistemleri, İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuzdan günden bugüne dek İzmir turnike sistemleri satışımız son sürat devam etmektedir. Perkotek olarak amacımız sadece satış yapmak değil, satış sonrası vereceğimiz destek ile de maksimum performans seviyesi ile kullanım sağlayabilmenizdir.

Bel İzmir turnike sistemleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, tripod turnike olarak da adlandırılmaktadır. Tripod turnikeler genellikle metro ve metrobüs istasyonlarında kullanılmaktadır. Bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik olan modeller dış ortamlarda güvenle kullanılabilirken, elektrostatik boyalı olan modeller ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilir. Bel İzmir turnike sistemlerini personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de tetikleyebilmek mümkün olacaktır. Bunun için öncelikle kullanılacak olan turnikenin seçilmesi daha sonra da kullanılacak olan pdks cihazın turnike üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Boy İzmir turnike sistemleri ise insan taşkınlıklarını engellemek için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, stadyum ve konser alanları gibi yerlerde tercih edilir. Boy İzmir turnike sistemleri de pdks cihazlar ile tetiklenebilmektedir. Bu turnikelerin üç kollu ve dört kollu olan modelleri bulunmaktadır.

Engelli geçiş İzmir turnike sistemleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmeleri için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeleri serbest geçişler için de tercih edebilirsiniz. Özellikle bel İzmir turnikesi ve boy İzmir turnikesi kullanılan alanlarda engelli bireylerin de geçiş yapabilmeleri için kullanılmaktadır. Engelli geçiş İzmir turnikelerinin paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Engelli geçiş İzmir turnike sistemleri kol uzunlukları da turnikeden turnikeye göre değişmektedir. Turnikenin kol uzunluğunu istediğiniz gibi seçebilmeniz mümkündür. Böylece geçiş alanının bir önemi kalmadan ideal bir çözüm bulunabilecektir.

Hızlı geçiş İzmir turnike sistemleri, hızlı ve yoğun geçişlerin yapılması gerekli olan alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin de iç ve dış ortamlarda tercih edilmekte olan farklı modelleri yer almaktadır. Hızlı geçiş İzmir turnike sistemleri, her geçen gün çok daha sık olarak tercih edilmekte olup özellikle işletmelerde çokça kullanılmaktadır. Hızlı geçiş İzmir turnike sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi pdks cihazlar ile tetiklenebilir olmasıdır. Bu sayede geçişleri kontrol ederken, geçişlerin kısıtlanması da sağlanabilmektedir.

İzmir turnike sistemleri hakkında eğer çok daha fazlasını öğrenmek ya da İzmir turnike sistemleri satın almak isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle hemen şimdi irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler