perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI ALARM SİSTEMLERİ

Kapı alarm sistemleri, mağazalar ve marketlerde yer alan ürünleri çalıntı riskine karşı korumanızı sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kurulumları çok basittir. Mağazaların giriş alanlarına bir çift olarak yerleştirilen antenlerden etiketli ürünlerin geçirilmek istenmesi durumunda alarm vererek çalıntı riskini engellemek için kullanılmaktadır. Ürün alarm sistemlerinde kullanılan iki çeşit anten tipi vardır. Bunlardan ilki rf ürün koruma anteni diğeri de akusto manyetik kapı alarm sistemleri antenidir. Bu iki çeşit antenin kullanım amacıdır aynıdır. Ürünlerin üzerine yapıştırılan etiketleri bu iki anten çeşidi ile de kolayca tespit edebilirsiniz. Ürünlerin güvenlik yöntemlerinin en etkilisi olan ürün alarm sistemleri, günümüzde de çok uygun seviyelere gelmiştir.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş olarak Sensitive kapı alarm sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için ürün alarm sistemleri fiyatları oldukça uygundur. Bu sistemler sadece mağaza ürün anteninden oluşmamaktadır. Kapı alarm sistemleri; ürün alarm anteni, ürün alarm etiketleri ve ürün alarm etiket sökücülerden oluşmaktadır. Ürün alarm anteni, radyo frekansıyla çalışmaktadır. Parazitsiz ortamlarda yaklaşık olarak iki metreye kadar etiketleri görebilmektedir. Antenlerin gövdeleri pleksiden imal edilmiştir. Transparan olarak da kullanılan bu gövdeleri aynı zamanda reklam panosu olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle mağaza vitrininin kapanmaması istenen ve ayrıca tasarıma önem veren mağazalarda transparan gövdeli ürün alarm antenleri, alüminyum ve plastik gövdelerden de oluşabilmektedir.

Ürün alarm etiketleri de kâğıt ve plastik olmak üzere iki çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerlerine yapıştırılarak kullanılır. Özellikle marketlerde kullanılan mağaza kapı alarm sistemleri antenleriyle birlikte kâğıt etiketler birlikte kullanılmaktadır. Tek kullanımlık olan kâğıt etiketler, pasif hale getirilsin diye ürün etiket öldürücü kullanılmaktadır. Diğer adı deactivator olan bu ürünü market kasalarında kullanılmaktadır. Satın alınan üründen kâğıt etiket kasada çıkarılmaktadır. Plastik etiketler ise elektronik eşya satan mağazalarda veya kıyafet mağazalarında eşyaların üzerine takılmaktadır. Plastik etiketlerin Sun, Damla, Golf, Square vb. modelleri bulunmaktadır. Bu modeller, antenin modeline göre tercih edilmektedir. Plastik etiketler, manyetik ürün etiket sökücü ile ürünlerin üzerinden sökülmektedir.

Mağaza kapı alarm sistemleri kullanılmadan önce ürünler tek tek el ile akşamları sayılmaktaydı. Bu da çalınmış olan ürünlerin kasada açıklar çıkması ile akşamları belli olmaktaydı. Gün olarak değil de hafta bazlı ve ay bazlı olarak bu çalıntı ürünlerin masrafları göz önüne alındığında apayrı bir bütçe ortaya çıkıyor ve işletme tamamen zarar ederek iflas etme aşamasına geliyordu. Bu yüzden kapı alarm sistemleri sayesinde bu durum ortadan kalkarak ürünlerin çok daha güvenli olması sağlandı. Yaklaşık 2 metrelik alanlarda tarama yapan ürün alarm sistemleri, etiketi kasada çıkarılmamış yani ödemesi yapılmamış ürünü mağazadan çıkarılması esnasında tespit ederek olaya anında müdahale edilebilmesini sağladı. Bu da akşamları sayım yapılması sırasında ah denmemesinin önüne geçmiş oldu. Perkotek, Sensitive kapı alarm sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğundan ötürü Sensitive marka farklı model ürün alarm antenlerinin satışını yapmaktadır. Hangi antenin kullanılacağı tamamıyla ihtiyacınızın ve mağazanızın ne tarz bir satış yapmış olduğuna kalmıştır. Eğer hangi anteni kullanacağınızı bilmiyorsanız, tecrübeli ve uzman satış danışmanlarımızı arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. En uygun ürün alarm sistemleri ile siz de manuel olarak ürün takip etme derdinden tamamen kurtulmuş olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler