perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI OTEL KİLİTLERİ

Kartlı otel kilitleri, otel odalarına yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına almayı sağlayan ve aynı zamanda güvenliği sağlamakta olan kilitlerdir. Kartlı otel kilitleri; beş yıldızlı oteller, butik oteller, tatil köyleri, rezidanslar ve butik otellerde güvenle kullanılabilmektedir. Gustavo markalı kartlı otel kilitleri modellerimiz, temic ve mifare kartları tanıyabilmektedir. Gustavo kartlı otel kilitleri, çalışmasına pil ile devam etmektedir. Orijinal pilleri ile 25.000 defaya kadar geçiş izni verilir. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte de alarm verdikleri için piller bitmeden kolayca değiştirilebilmektedir. Böylece kullanıma asla ara vermeden devam edilebilmektedir. Zaten Gustavo kartlı otel kilitleri pilleri bitse bile mekanik anahtar ile geçiş yapılabilir.

Gustavo kartlı otel kilitlerine tanıtılacak olan kartların, öncelikle resepsiyon görevlileri tarafından kodlanması gerekmektedir. Resepsiyon görevlileri bu kartları, kart kodlayıcı ile kodlarlar. Diyelim ki Seda Hanım mayıs sekiz ile on beş mayıs tarihleri arasında otelde konaklayacak. İşte bu durumda Gustavo kartlı otel kilitleri kartları, sadece bu tarihler arasında kapıyı açmak için kullanılabilir. Bu tarihler dışında kapının açılması mümkün olmayacaktır. Bu kartların üzerine otel adı ve otel logosu gibi baskılar da yapılabilmektedir. Bu baskılar renkli olabilir ve kullanım açısından çok daha dikkat çekici ve şık bir görüntü sunar. Gustavo kartlı otel kilitleri kartlarının kaybolması, çalınması vb. durumlarda kart kodlayıcı ile pasif hale getirilebilir. Gustavo kartlı otel kilitleri kartlarını aynı zamanda kontör yükleyerek, otel içerisindeki aktivitelerde kullanabilirsiniz. Bu sayede otel içerisinde üzerinde para almanıza ya da cüzdan taşımanıza gerek kalmaz. Böylece paramı ya da cüzdanımı kaybettim gibi durumlar da söz konusu olmayacaktır. Paranızı, cüzdanınızı ve ziynet eşyalarınızı otel odasında bulunan kasaya koyarak kilitleyebilirsiniz. Böylece odadan çıktığınızda da eşyalarınız daima güvende olacaktır.

Gustavo kartlı otel kilitleri ile birlikte energy saver da kullanabilirsiniz. Energy saver, müşterilerin kodlanmış olan Gustavo kartlı otel kilitleri kartlarını takmaları ile birlikte enerji olan tüm cihazları aktif hale getirir. Su tesisatı, havalandırma, alarm ve elektrik aktif hale geldikten sonra kartın tekrar çıkarılması ile pasif hale gelmektedir. Müşterilerin ışıkları açık bırakması, suyu açık unutması vb. gibi tüm durumlarda Gustavo kartlı otel kilitleri kartının alınması ile birlikte pasif hale geleceğinden dolayı çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlanıyor. Bu sistemlerin kullanıldığı tüm otellerde, faturalar neredeyse yarı yarıya düşüş göstermiştir. Energy saver sayesinde sadece faturadan tasarruf sağlanmaz. Aynı zamanda doğaya katkı da sağlanmaktadır.

Gustavo kartlı otel kilitleri hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Gustavo kartlı otel kilitleri fiyatları, kullanılacak olan kart sayısına ya da kilidin modeline göre değişir. Her otel tasarımına uygun farklı model Gustavo kartlı otel kilitleri bulabilmek mümkündür. Siz de bizimle iletişime geçerek çok daha fazlasını öğrenebilir ya da Gustavo kartlı otel kilitleri satın alabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları