perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KAPI BARİYER SİSTEMLERİ FİYATLARI

Kapı bariyer sistemleri fiyatları, bariyer sistemleri kullanım alanları kadar merak edilmektedir. Kapı bariyer sistemleri fiyatları, kullanılacak olan farklı model bariyerlere göre değişiklik göstereceği için bu bariyer hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılacak olan farklı modellerinde kol uzunlukları ve bariyer gövdeleri değişebilecektir. Bariyerlerimizde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkınızın giriş alanına en uygun olan bariyer seçilecek ve otoparkın girişi boydan boya kapatılabilecektir. Böylelikle yabancı ya da misafir araçların otoparka giriş yapması da siz izin vermediğiniz sürece mümkün olmayacaktır. Yabancı araçların ya da misafirlerin otoparka giriş ve çıkış yapmalarını da butonlar yad a uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basıldığında bir sonraki geçiş komutu uygulanır. Yani bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılacaktır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ya da kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton sadece bariyer kolunun açılmasını sağlarken, diğer buton bariyer kolunun sadece kapanmasını sağlamaktadır.

Kapı bariyer sistemleri fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı gövdeli modellere sahiptir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövdeler elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterir ve olumsuz tüm hava koşullarına rağmen güvenle kullanılabilmektedir.

Kapı bariyer sistemleri fiyatları uygunluğu ile bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak, o zaman diliminde kapanmasını da sağlayabilirsiniz. Üstelik bariyerlerimiz, acil alarm modu özelliğine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde yangın, deprem ya da afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak bariyer kolları serbest geçiş moduna geçecek ve geçişe de izin vereceklerdir. Kapı bariyer sistemleri fiyatları uygunluğu ile bu bariyerlerimiz, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilse bile bariyeri kullanmaya devam edebilirsiniz. Elektrik kesilmesi durumunda bariyer kolu 250 defaya kadar açılabilir.

Kapı bariyer sistemleri fiyatları ile bu bariyerlerimizi hızlı geçiş sistemi ve otomatik geçiş sistemi olarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanmak, otoparka giriş yapan araçların kaç saat otoparkta kaldığını ya da hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını da bilebilmenizi sağlamaktadır. Kapı bariyer sistemleri fiyatları hakkında siz de daha fazlasını öğrenmek isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz perkotek plaza’ya gelebilir ve yerinde inceleme yapabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli otopark bariyerleri sayesinde artık otoparka giriş yapan tüm araçları kontrol altına alabileceksiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler